Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, akinek mentális betegsége van?

Figyelt kérdés
Például gyakran depressziós, sokszor beszél magában, autista, hiperaktív, anorexiás vagy skizofrén.

2016. nov. 25. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Minden további nélkül. Az a legjobb ha komplexen van jelen mind egy személyben.
2016. nov. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem mindről van szó, csak az egyik.
2016. nov. 25. 07:53
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Mentális betegség nélkül is rengeteg gonddal küszködnek az emberek, nagyon kevés olyan ember van szerintem, aki a saját és párja tipikus gondjai mellett eltudna viselni még egy mentális betegséget is a párja részéről, bár ez nagyon függ attól, hogy mennyire szeretik egymást. Így látatlanba egyértelmű nem a válaszom, de ez az adott helyzetben lehet, hogy változna.
2016. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2016. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudnék. Alapból elég érzékeny és lelkis vagyok, biztos vagyok benne, hogy engem nagyon lehúzna pl. egy depressziós lány. Inkább életvidámakat keresek, ők pont az ellenkező hatást érik el. :))

22F

2016. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Voltam együtt olyan lánnyal, aki gyakran depressziós volt. Egy ideig ment a dolog, de aztán elfogyott az energiám és engem is kezdett lehúzni, visszatartani, úgyhogy véget vetettem a kapcsolatnak. Tehát a válaszom: nem.
2016. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Az én páromat sok éve félrediagnosztizálták, súlyosabb betegséget, mint ami volt....

Azt kell mondjam, vele semmi baj nincs, semmi tünet, de voltak hullámokban depijei az elején. Abból viszont hamar kijött a stabilitás érzése után.

Nagyon sok a tévhit és előítélet ezzel kapcsolatban, ez a legnagyobb baj.

Szóval nekem a páromnak van, de ebből semmit sem észlelek és senki sem mondaná meg, hogy egyáltalán volt :-)

2016. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

pár randi alatt kiderül, hogy képes vagyok-e kezelni a helyzetet.

Nem volt részem benne, így fogalmam sincs, hogy összejönnék ilyen betegséggel rendelkezővel, vagy sem.


24f

2016. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Csak olyannal, aki tudatában van a betegségének, és tesz ellene. Az én párom szorongós típus. Bennem is erősen megvan erre a hajlam. Viszont tudom kontrollálni. Nála annyival rosszabb a helyzet, hogy ilyenkor sokkal negatívabban látja a világot, bennem még a legrosszabb időszakomban is ott van az optimizmus. Ezzel tudom segíteni őt is, mivel pontosan tudom, mit érez, amikor szorong, és tudok neki segíteni abban, hogy én hogyan szoktam kezelni. :)

Szerintem egy ilyen kapcsolat csak akkor működhet, ha a két Félnek hasonló problémája van, és tudnak őszintén kommunikálni egymással.

2016. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként bárkinél bármikor kialakulhat ilyen jellegű betegség. Lehet, hogy most is van, csak nem tud róla. :) De az enyhébb betegségekkel simán eléldegél az ember anélkül, hogy tudna róla.
2016. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!