Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk? :D

Figyelt kérdés
Nem írnak hónapokig/hetekig/napokig, van hogy csak azért rád ír, hogy megdicsérjen aztán el is tűnik, utána pár hét múlva újra ír akkor már érdeklődik feléd, dicsérget és újra eltűnik (magyarul nem ír) Nem tudom hova tenni..
2018. aug. 23. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert érdeklődne irántad, de látja, hogy vastagon leszarod őt, ugyanakkor szeretne valamit, csak fél, hogy direktben rákérdezve elutasítod. Próbálná kivenni azt, hogy te mennyire nyitsz felé. De mivel te nem keresed, ezért joggal gondolhat arra, hogy nincs esélye.
2018. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Vagy volt kozben mas jelolt, akivel nem jott ossze.
2018. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ugyanaz, mint az egyes...
2018. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
érdeklődő vagyok felé én is mikor ír :)
2018. aug. 23. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem kérdezel rá az adott illetőtől? Számos indoka lehet, hogy kerülget. Én például azért kerülöm a legjobb nő barátomat, mert beleszerettem (de hát szerintem csak egyoldalú), nekem meg szenvedés az, hogy nem lehetek vele. De ettől függetlenül mindig is számíthat rám, csak én keresem ritkán.
2018. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
nemtudom, én nem foglalkozom olyan nőkkel akik csak akkor makognak valamit ha én beszéltetem őket. elég unalmasak.
2018. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de mondom, hogy én is érdeklődő vagyok vele szembe ha ír. Eléggé casanova egyébként a férfi..arra gondolok, hogy csak tartalék lehetek neki vagy én nem tudom.
2018. aug. 23. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Én akkor szoktam ráírni ha meg akarom dugni. Ha hiányzik a szex akkor előszedem az ismerősöket, sorra rájuk írok.

Ha megtudom hogy valamelyik benne van akkor már nem irogatok tovább.

2018. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Ez komolytalan egyed. Vagy beszálsz a játékába és úgy teszel mint aki bekapta a horgot, vagy elzavarod. De építeni rá : soha.
2018. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy miért csinálja ezt, esetleg írd meg neki, hogy írkáljon rendesen, ha akar valamit tőled, vagy sehogy, de ezt ne csinálja, hogy hébe hóba. !
2018. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!