Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan úgy érzi, hogy egy magasabb cél érdekében született, nem azért, hogy párkapcsolatban éljen és kiélje az állati ösztöneit?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 21:59
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Egész kicsi korom óta érzem, hogy ez egyszerűen nem az én utam. Már óvodásként kilógtam a sorból. Igazán sose tudtam elképzelni, hogy én valakivel párkapcsolatban éljek. Nem tudom, miért, de nem. Persze vonzanak szexuális a nők, de mostanában egyre kevésbé. Van, hogy hetekre eltűnnek a szexuális vágyaim minden ok nélkül.

Úgy érzem, hogy valami mást kell tanulnom ebben az életben, és abban nincs benne a párkapcsolat.

2018. aug. 23. 22:01
 2/35 anonim ***** válasza:
41%

Jól beszélsz testvérem , nem érti meg ez az alsóbbrendű életforma.De mi tudjuk mi kell hiszen mi egy felsőbbrendű életformák vagyunk.


Nem tudom eldönteni te Jehova tanúja vagy?

Vagy szimplán csak egy retardált akinek téves képzetei vannak és mivel eddig nem jött össze neki senki és semmi így hisz abban , hogy az életének egy magasabb célja van. (kettő nem zárja ki egymást)

2018. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
Végül is így is meg lehet fogalmazni azt, hogy balfék vagy a nőkhöz.
2018. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%

Qrva jól hangzik a zagyvaságod, de magyarázd már el nekünk, földi halandóknak, légyszi, hogy mi a te magasabb célod?!

Már ha tudod.

2018. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
29%
Balázs már megint kezded?
2018. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
66%
A magasabb célokra én is kíváncsi lennék.
2018. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
57%
Nem mondtam, hogy én ezáltal felsőbbrendű vagyok. De lássuk be, az emberiség épp két mérföldkő között van. Az állati létforma, amihez hozzátartozik a szexualitás, és a tiszta tudat között van valahol. Ne higgyétek azt, hogy ti az evolúció csúcsai vagytok, mert az evolúció most is folyik. Hatással van mindenre és mindenkire, aki él és mozog.
2018. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
44%
engem érdekelnél..igen,van más méltó életcél is..
2018. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Egy szeretkezésnek nem sok köze van az "állati ösztönökhöz". Egy részegen b@$zásnak lehet hogy igen. De semmilyen magasabb célt nem tudok elképzelni amiért erről le lehetne mondani. Ez a magyarázat inkább olyan önigazolásnak tűnik részedről.
2018. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
29%

"Az állati létforma, amihez hozzátartozik a szexualitás"

Hinnye, jógyerek!

Téged is Graz-ból szabadítottak ide?

2018. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!