Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az problémát okoz társkeresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az problémát okoz társkeresésben, ismerkedésben, illetve később párkapcsolatban egy nőnek, ha nincs senkim?

Figyelt kérdés

Szüleim korán meghaltak.

Testvérem nincs.

Rokonaim a világ végén laknak, szóval nem igazán vannak max 1 évbe 1x.

3 barátom volt azok is külföldre mentek és megházasodtak gyerekük lett.


Gyakorlatilag a munkám van csak, meg ahová egyedül elmegyek.


2018. aug. 22. 17:34
 1/3 Hattinger Miklós válasza:

Szia szerintem ezen felesleges töprengeni mert,ha téged aki megszeretne ismerni az meg fog és még akkor is szeretni fog ha nincs senkid,és lehet később az lesz hogy majd akivel összejössz,megismerkedsz a barátaival rokonaival és ők lesznek a te kis családod :)

ui:és például engem tökre nem zavarna ha valaki aki nekem bejön nincs senkie, én biztos belevonnám az én kis baráti és családi körömbe mert el tudom képzelni hogyha bármi van nem tudsz kihhez menni vagy kibeszélni az adott problémát,mert sokan ezért fordulnak magukba de fel a fejjel erős legyél és kitartást :D

2018. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretném, ha a páromnak nem lenne családja.

Rémes emberek.

2018. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincsenek szüleid, még előnyt is jelent csajozásnál, mert így eleve nem lakhatsz a szüleiddel, és később sem kell gondoskodnod róluk. Legfeljebb az lehet hátrány, hogy barátaid nincsenek, de szerintem nem kizáró ok.
2018. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!