Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az internetes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az internetes, anonim párkapcsolati tanácsadásnak?

Figyelt kérdés

Merthogy mindenki beírja a saját személyes véleményét, nem ismerve a párokat, és ehhez létezik 860 millió féle embertípus.

Egyiknek bejön ez a típusú ember, másiknak meg a másmilyen.

És azon megy a vita, hogy hogy lehettél ilyen hülye, hogy őt választottad?

Van ennek értelme?



2018. aug. 24. 02:30
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
52%
Ezen analógia mentén a kérdésed feltevésének van értelme?
2018. aug. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk annyi, hogy részrehajlás meg elfogultság nélkül adható bárkinek válasz, vagy tanács. Anonim emberek között nincs értelme a képmutatásnak, hízelgésnek vagy kegyes célú hazudozásoknak.


Nyilván, kiegészítendő kérdésekre - "Szerintetek bejövök ANNAK a csajnak?" - valóban nincs értelme, de írtak már ki ezeknél sokszor bugyutább kérdést is.

2018. aug. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es, ha nagyon hülye vagy valamit megválaszolni, senki sem tart fegyvert a kis fejecskédhez....
2018. aug. 24. 07:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Többnyire egyetértek!:) Ezen én is gondolkodtam már, emiatt nem szívesen írok ki ilyen kérdéseket ebbe a kategóriába:))


Mondjuk arra is gondolhatnál, hogy sok kérdés ezen az oldalon nem azért születik, mert föltétlenül "tanácsokra" várnának a kérdezők. Sokan csak azért írnak ki valamit, hogy kibeszéljék magukból, megkönnyebbülnek, talán másokkal nem tudnak olyan részletesen beszélni a gondolataikról, de itt kiadják magukból. Nem várnak különösebb tanácsra....



"És azon megy a vita, hogy hogy lehettél ilyen hülye, hogy őt választottad?"


Ezzel nem értek egyet. Pl. általános vélemény mindenhol, hogy ne válassz olyant, aki nem érezteti, hogy szerelmes beléd, nem törődik veled, kihasznál. Ebben nem létezik típus. Jogosan hülyézem le azt, aki hagyja magát kihasználni.

2018. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:

#3 - tehát a saját kérdésedet is hülyeségnek véled, ha hülyeségnek véled, amit írtam, tehát hülye vagy


érdekes

2018. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4, elég széles spektrum az szerintem, kiket választanak maguknak az emberek, és kik mellett képesek élni.

Ez főleg a nőkre jellemző ugye, akik képesek hosszabb távon is elviselni egy agresszív, antiszoc társat maguk mellett, nekem ismerősi körön belül nem egy olyan személy volt, akik kifejezetten domináns, bántalmazó, agresszív párt kerestek maguk mellé.

Kiír egy kérdést a párkapcsolatáról egy ilyen illető, természetes, hogy lehülyézik ezerrel, hogy képes ilyen kapcsolatban létezni.

Vannak személyiségjegyek, amik bevonzanak más tulajdonságokat is egy-egy embertípushoz, bizonyos emberek csak ilyeneket képesek elfogadni párjuknak.

2018. aug. 27. 02:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt ám én se értem a nőknél...összejönnek egy erőszakos, kötekedő, nagypofájú prolival, aztán itt panaszkodnak meg szidják a férfiakat...ennek mi értelme? Soha egyetlen tanácsot se fogadnak meg.
2018. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6 Ne haragudj, de most miről van szó:))) elég érdekes nézőpont. Akkor most szerinted csak anonim oldalakon ítélik el az ilyen bántalmazó kapcsolatokat?:))) Ez most komoly???


Van ilyen közeli rokonom, aki ilyen kapcsolatban él együtt egy agresszív férfival. Azt hiszed, hogy a környezetében a közeli barátai, rokonai megértik őt?? Támogatják a kapcsolatát?:))


Nem csak anonim oldalon ítélik el ezt, már bocs.


Elég érdekes az ismerős köröd, ha elfogadja, helyesli az ilyen kapcsolatokat.

2018. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8, most mit nem értesz, de komolyan?

Sosem értettem itt, ha valaki nem képes értelmezni egy kérdést, minek megy oda agonizálni alá....

2018. aug. 28. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!