Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme keresnem őt? Kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme keresnem őt? Kell egyáltalán az értelmet ebben keresni?

Figyelt kérdés

Párszor írtam màr itt ki kérdést,és mindig befolyásolják a vélemènyem az itteni válaszok. Ezt nem találom jónak,hogy ennyire formálható màsok által.

Mégis most újabb dilemmában vagyok...és gondoltam leírom.


22 éves lány vagyok. Totál egyedül érzem magam. Szerelmi életem nulla. Mostanában volt néhány találkozóm. Az egyik vége nagyon megviselt,mert tetszett a srác, külsőre is és belsőre is, de én nem tudtam önfeledt és jókedvű lenni a találkozón. Így emiatt nem is lett folytatás.

Tavaly év elején egy férfival 3 hónapnyi se veled se nèlküled után ..jött egy pár hónap szenvedès a hiánya miatt. Csak szexre kellettem neki . Ő volt nekem az első. Mikor az egész kezdődött,nem abban a tudatban mentem bele,hogy elfogadom ,hogy csak arra kellek neki..mert szépen maga köré csavart és először lettem szerelmes èletemben.


Aztán ősszel megismertem egy srácot,aki hatàssal volt rám..viszont az exe írt neki találkozó közben és ez volt a téma . Közben még le is akart fogdosni..

Aztán ő még keresett, de nem talàlkoztunk.


Most év elején , az első szerelmem hirtelen megjelent és kérdezte ,hogy vagyok ..beszélni akart velem egy kàvé mellett .de én nemet mondtam és elküldtem. Bem volt kedves a stílusa ,és úgy kezelt mint az akkori naív kislányt.


Jelen....azt érzem,hogy nem tudok nyitott lenni senkire. Vagy ha igen,akkor az már késő.Hiányzik a szex,ez tény,de akárkivel nem feküdnèk össze.

Azt vettem a fejembe ,hogy írok Neki..aki első szerelmem volt. Megkérdezném,hogy még az országban van-e..

Ez egy idióta ötlet , és az önbecsülésem is mutatja DE egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Mondták màr hogy jön más...nálam nem jön senki.

Ha igen,nem tud érdekelni.


Kell,hogy keressem az értelmét annak ,hogy miért keresem..vagy csak egyszerűen keresném ? Sérülnek e lelkileg...meglehet nagyon is.

De már nagyon kattantnak érzem magam. Nem értem az egész életet. Mindenki csak a szexre menne első alkalommal. Persze kell az is,de vágynék egy két randira előtte...


Ha nem keresem,azt bánnám..de ha meg igen,lehet annak sem lenne jó következménye. Még az is lehet,semmit nem reagálna rá.


2018. aug. 3. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Áhhh, hogy az én életem miért nem lesz soha egy brazil szappanopera...

Pedig úgy szeretném.

2018. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel,lehet ő is szeret még .
2018. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Szeret meg" ez ugy hangzik mintha valaha is szeretett volna. Persze az volt akkor minden almom...de mara mar realisabban latok.
2018. aug. 3. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért te is sejted, hogyha megkeresed őt, összefekszetek, akkor egy-két órára lehet, hogy jó lesz, de utána megint szar, csak magadat szivatod.
2018. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetseges..magamat szivatnam vele. De most is azt erzem folyamatosan,hogy magamat szivatom,hogy ennyi ideje nem tudom kiverni a fejembol es nyitott lenne masok fele..
2018. aug. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!