Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el hogy a barátom fizet többet?

Figyelt kérdés

Párom teljes állásban dolgozik, én egyetemre járok még, mellette dolgozok részmunkaidőben, tehát van keresetem, de eleve sokkal kevesebb mint neki, és még annak is elég nagy részét elviszi a lakhatásunk rám eső része és a kaja.

Most voltunk nyaralni nemrég. A szállást én foglaltam, előlegben kifizettem a felét, és ennyi, minden mást a párom fizetett (étel-ital + szállás másik fele), és most utólag se akarja engedni, hogy kifizessem neki.


Vele már próbáltam megbeszélni azóta párszor, de zsákutca, hallani se akar a témáról.


Fogadjam el, hogy nem akarja hogy kifizessem? Nem leszek akkor "aranyásó"? Nem kihasználás?


Vagy igenis ragaszkodjak hozzá, hogy fizetek? Azzal nem bántom meg?


2018. aug. 24. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha a párom önszántából felajánlja, hogy fizet nekem valamit, azt nyugodt szívvel elfogadhatom, senki nem tart pisztolyt a fejéhez, ez az ő szabad akarata, döntése. Ha egy kocsit akarna venni nekem, azt is elfogadnám, miért ne? Nem én kérem, hanem ő adja magától. Ilyen esetben miért lennél aranyásó? Nem azért jöttél össze vele, hogy elvigyen nyaralni, de ha el akar vinni, mert szeret és van rá pénze, akkor élvezd ki és kész.
2018. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert lennel aranyaso?

Nem milliokrol van szo. Parkapcsolatban elsz, tanulsz meg, nyilvanvalo, hogy nincs annyi penzed, a parod pedig ertheto modon nem akarja vegignezni, hogy nem marad semmid.


De majd jonnek itt a megmondo luzerek, hogy biza egy pohar kave utan is mar aranyaso vagy 😂😂

2018. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor úgy illik hogy arányosan fizessetek a jövedelmek függvényében. (gondolom az arányszám kiszámítása megy)

De nem illik fillérezni egy párkapcsolatban.

2018. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem inkabb az a fura, hogy a baratod azt is hagyja, hogy annak a kis fizetesednek is a nagy reszet is elvigye a lakhatas meg a kaja, pluszban meg siman elfogadja hogy ilyen luxusokra is ugyanannyit kolts a semmibol mint o a rendes fizetesebol. Ilyen faszik mellett fogsz kesobb gyedbol meggebedni, mikozben o eli vilagat.
2018. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen vergődni? Csinálj neki egy nagyon szuper kaját, lepd meg a kedvenc italával, vegyél neki egy jó cipőt, inget, dzsekit vagy mit tudom én. Nem kell közelharcot vívni a pénzzel.

32/f

2018. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, én pontosan ugyanezt csináltam volna, mint a barátod. És iszonyúan nem engedném, hogy ezt a témát tovább firtassuk...😀
2018. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
100%

A párod nagyon rendes, hogy a rád eső egyéb költséget állja.


És te is, hogy rendezni akartad a részed, ezért nem vagy aranyásó, és fogadd el, hogy ő ezt rendezte helyetted.

2018. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 24. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fogadd el. Nálunk is ez a helyzet állt fenn, csak én nem is tudok egyetem mellett dolgozni. Nagyon sokáig zavart, nert nem érezten igazságosnak, de tudom, hogy a barátom ezt szeretetből teszi. Ő már dolgozik, jó fizetése van. Nyáron elvitt wellnessezni, nem hagyta hogy fozessem, úgyhogy itt-ott a plusz ebédet, plusz italt fizettem én, hogy valamelyest viszonozzam, de nagyon jól esett, hogy ennyire törődik velem.
2018. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#4


Azért nem kell átesni a ló túloldalára sem, egy pasinak nem az a dolga, hogy eltartsa a párját, a nőnek is ugyanúgy megvan a lehetősége tanulni, dolgozni, éljen vele, ne máson élősködjön. Amiről te beszélsz, az már aranyásás.

2018. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!