Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután összejövök a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összejövök a barátommal mennyi idő után aktuális lefeküdnöm vele? Vagy ti mennyi idő után szexeltetek miután összejötettek a barátotokkal?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számìt az életkor, meg hogy mióta ismeritek egymást. Teljesen más minden embernél. Van aki az első randin odáig jutt van aki egy évet is vár
2018. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor vágysz rá bármiféle elvárástól való félelem nélkül, őszintén.
2018. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

#2


És akinél ez sosem jön el?

2018. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

3: akkor nem jó emberrel vagy.


kérdező, én a szextől számolom az "összejövést", szóval nálam hiába randizgatunk x ideig, ha nem szexelünk, akkor nem is vagyunk egy pár. de én egy ember vagyok a sokmillióból, mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. ha te úgy érzed, itt az ideje, szeretnéd, megbízol benne, akarod, akkor hajrá. nincs erre kőbe vésett szabály.

2018. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
5: ez esetben javaslok egy szakembert, önsegítő csoportokat és hasonlókat. a gátlásosságon lehet dolgozni, ahogy a depresszión is.
2018. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, de amíg nem volt szex, addig "nem jöttetek össze".
2018. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor te is szeretnéd, senki másra ne hallgass, csak a saját érzéseidre.

Én elég későn vesztettem el a szüzességem, többnyire csak pár hétig, max. 1-2 hónapig tartó kapcsolataim voltak, egyik iránt sem éreztem semmit, úgyhogy ezért nem tartottak sokáig. Az első komoly kapcsolatom 15 hónapig tartott, vele ez alatt az idő alatt sem volt "rendes" szex, a másodikkal viszont 1,5 hónap járás (+1 hónap mikor még nem jártunk) után megtörtént. Azóta is együtt vagyunk, lassacskán 5 éve :)

Szóval nem ezen múlik, milyen lesz a kapcsolatod a barátoddal.

2018. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi aznap este hogy összejöttünk, egyből.

De mi addigra már 4 éve ismertük egymást elég jól.


Sok mindentől függ...

2018. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

#3 Ezt csak az mondhatja aki sosem tesz a gátlásoldásért.


Az nem egy adott tulajdonság, hanem egy okozat, ezt kell felismerni.


A fóbiákat csak konfrontációs technikákkal lehet oldani, tehát bele kell menni a félt, de vágyott helyzetekbe.


Ha kérdésed van állok szolgálatodra, írhatsz.


Szép napot!

2018. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Egy hét után, 3. randin. :)


Ez volt több, mint két évvel ezelőtt.

2018. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!