Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Itt állok a 40. szülinapom kapujában és rá kellett jönnöm, hogy tök egyedül vagyok. A férjemmel teljesen más az elképzelésünk az életről. Akiket a barátaimnak gondoltam nem azok. Csalódtam bennük, csalódtam mindenkiben. Senki nem kíváncsi rám, kizárólag addig, míg érdekük fűződik hozzám. Nincs senki, akivel megoszthatnám örömömet, bánatomat. Teljesen magányosnak érzem magam. Szívem szerint feladnám ezt az egész életnek csúfolt valamit.....
2018. aug. 24. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv a való életben!

Hogyan változtass???

Mik a vágyaid, az álmaid?

Mire vágysz, és mi kéne ahhoz, hogy boldog legyél?

Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket.

2018. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gondolom nem 1 napja vagytok házasok és na ma derült ki, hogy mások az elképzeléseitek...

Sokkal előbb kellett volna már felébredned .

De még most is változtathatsz az életeden.


Tudod is, hogy mit. Csak meg kell lépned.

2018. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanában nyílt ki a szemem és látom meg azt, ami évek óta nyilvánvaló.
2018. aug. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!