Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamin változtassak fiúk? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamin változtassak fiúk? (lent)

Figyelt kérdés
Ti fiúk,h vagytok azzal ha 1 lány elsőre nem közlékeny,visszafogott és emiatt rögtön leírják,h unalmas.Első nem szoktam egyből kibontakozni,de viszont vidám fajta vagyok,sok hülyülök,viccelődök.Inkább olyan kelekótya vagyok(mondták 1 párszor,h magamnak való)viszont barátkozni szeretek,mégis úgy vettem észre,h untatom a fiúkat leginkább,de akivel viszont jobban össze barátkoztam,azok mondták,h nem igaz.Szóval kérdés,h változtassak vlmin,h elsőre nem tűnjek unalmasnak v visszafogottnak? Így talán jobban tudok,majd ismerkedni,barátkozni? Aki válaszol köszönöm :)

2016. júl. 12. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Add önmagad, amúgy nem látok problémát, mivel ha tudsz barátkozni...akkor barátságból lehet több. A legjobb alapja amúgy is az ha baráti viszonyból alakul valami mert így ki tudod szűrni azokat akik egyből járni akarnak meg rá két napra szexelni. Aztán a szívedet összetörni.
2016. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Levelezni is szeretsz?

Mert ha gondolod levelezek veled.

Sok ember, a férfiak is nem nyílnak meg egyből, mondjuk én nem vagyok ilyen vadidegen társaságban is egyből a magba megyek és beszélgetek,táncolok, fel vagyok oldódva pia nélkül is stb...Barnabás

2016. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam,nem csak mi lányok vagyunk ilyenek,de írhatsz,mert szeretek barátkozni :)
2016. júl. 12. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ha önmagamat adom,akkor úgy látom h az feszélyezi őket,h rögtön beszélgetek felszabadultan,mintha mindenki megszokta volna h első alkalommal csak sablon duma lehet.
2016. júl. 12. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen nem fogsz tudni változtatni.


Az hogy elsőre nem vagy közlékeny, beszédes, nem gond.

Nem is kell hetet-havat összehordani.

Van aki tud a semmiről is órákat beszélni, meg van aki csak a tényleg fontos dolgokról, vagy azokról amik érdeklik, tud beszélni.

Fiatalabb koromban engem ez feszélyezett hogy nem tudtam olyan jókat beszélni a semmiről másokkal.

Ma meg sokszor nekem tűnik fel ha a másik hallgatag, pedig nem igazán beszélek többet ma sem. Bár kicsit több lett a téma az évek alatt.

2016. júl. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi :)
2016. júl. 13. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!