Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyernél egy luxus-hétvégét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyernél egy luxus-hétvégét, és tuti hogy lennének szexi, fiatal lányok/srácok, bevállalnád? (1dül mehetsz csak)

Figyelt kérdés

Nem muszáj "jókislányosan" vagy "jófiúsan" írni.

Maga a kérdés egyébként fiktív olyan szempontból, hogy nem lesz a végén, hogy "jó akkor elmehetsz" :)))Csak egy felételezés.

Kiváncsi vagyok....

Köszi a válaszokat!

ja és nemet , kort is légyszi!


2010. jún. 21. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, elmennék, de a férjem is befizetném, mert egyedül nem buli! Egyedül nem mennék! 24/L
2010. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bevállalnám. Bár nyilván nem a társaság miatt. (37/F)
2010. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyedül nem hiszem, mert van barátom, aki nem örülne a dolognak. És én sem örülnék ha ő menne. :)

22L

2010. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha csak egyedüöl, tuti nem..

VAn aki ugyis elvan, ismerkedik stb. Énis tudok ismerkedni, de egyedül nemérzem jól magam..:/

16/L

2010. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én semmi félek épen sem van egy gyönyörű kislányom és egy csodálatos férjem és havi 14eFt kapunk de így teljes az életünk és . Meg hagyom másnak. :D:D

30/nő

2010. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem muszáj megcsalni rögtön a pasimat..ő is megy nélkülem nyaralni a haverjaival,és én is megyek nélküle más városokba:Đ így elmennék erre a luxus-hétvégére:D és a pasimat is elengedném.Ha megcsalna,akkor megcsalna.Továbblépnék,ha kiderülne.Persze ez nem azt jelenti,hogy nekem mindegy,mert nem mindegy,de akkor is..minek izguljak..múltkor is felvette egy lány msn-re,és azonnal elmondta nekem.És kiderült h. kamu az msn cím:):P
2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha nem lenne családom gondolkodás nélkül elvállalnám.

25/nő

2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy egyedül elmennék. Inkább a barátnőimmel mennék, egy olcsóbb, átlagosabb buliba, ahol igazán jól érezném magam.
2010. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Simán elmennék, és csajoznék orrba-szájba! :)

21/F

2010. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elmennék, csak a barátom nem örülne neki :)

20L

2010. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!