Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolom normális hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom normális hogy így érzem magam ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác jó barátom és már egy éve “barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk”.

Heti 1x találkozunk, csinálunk valamit és utána vagy nála vagy nálam szexelünk.

Egy éve ez van már, nincsen barátom mert egy csalódás után nem akartam egy ideig komolyat, neki pedig fogalmam sincsen miért nincs senki,mert eléggé helyes srác és minden a helyén van.

Valahogy “beleragadtam” ebbe a kapcsolatba. Jó vele meg minden,de mostanában egy nagy ürességet kezdek érezni a bizonyos hétvégi találkozók után.

Itt a hétköznap és egyedül vagyok,hiányzik valaki.

Sokszor meg is bánom hogy elkezdtük ezt az egészet.

Néha úgy érzem beleszerettem a srácba,máskor úgy érzem gyűlölöm amiért ennyit érek neki. (Nagyon normális velem különben,de hát na,nem egy rendes kapcsolat.)

Néha rámtör ilyenkor egy depis érzés,sokszor a sírás is.

Jól érzem hogy itt az ideje befejezni ezt a kapcsolatot? Mert mostanában többet vesz el belőlem mint hozzáad.

Mi a véleményetek erről,vpltatok már ilyen helyzetben?

21N


2018. aug. 25. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a srác csak használ téged, és ezt vedd szó szerint.

Ha bármit is ébresztettél volna a személyében maximum, és akkor nagyon sokat mondtam: 2 hét/1 hónapon belül már szólt volna neked, hogy szeretne többet tőled.


Szerintem csak magadnak okozol problémát ha többet képzelsz bele, mint ami.

2018. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lealacsonyitottad magad egy beszelo vagina szintjere tudatosan, aztan most sirsz hogy rosszul erzed magad beszelo vaginakent...
2018. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ha több a rossz, mint a jó, akkor már be kell fejezni.
2018. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!