Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány megkérdezi tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megkérdezi tőletek miért tetszik nektek erre ti mégis mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Én nem tudok rá ésszerű magyarázatot, mert nekem ehhez nem kell ilyen, de ő mindenképp akar egyet hallani, mi legyen?
2010. jún. 21. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert oylan kis egyedi érzékeny lány vagy :D
2010. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mert jól sz*psz
2010. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép a melled. Úgyis tudja, hogy csak azt látod.
2010. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mert hasonlítassz a húgodra
2010. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút egyszerű... gondolkozzál el rajta egy kicsit, hogy mi az a tulajdonsága, amit igazán szeretsz benne. Pl hogy vidám, mosolygós természete van, vagy mert olyan huncut, vagy mit tudom én! :)

Egy a lényeg! Soha ne külsőségekkel kezd! :) Mondhatod azt, hogy "imádom a vidám kisugárzásodat, és nem mellesleg irtó dögös is vagy", de szimplán csak a testiségeket ne dicsérd, mert félreértheti! (csak ARRA hajtasz)

Nehéz megfogalmazni, hogy mit is szeretsz, vagy mi is tetszik igazán egy emberben, de próbálj kiragadni egy-két konkrét tulajdonságát, amit szeretsz benne, és talán ezzel kielégül a vágya! :) Tudom a kérdés nem igazán nekem szólt, de remélem kicsit segíthettem! :) 20/L

2010. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kéne tudni, h mi fogott meg a csajban, nem nekünk
2010. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer, egy lánynak megpróbáltam erre a kérdésére őszintén válaszolni. Kaptam két hatalmas pofont, és azóta nem beszél velem.
2010. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nekem úgy ahogy van, nem tudok kiemelni, nem az a ... hanem hasonló mint én szeret hülyülni, nem csak a komolyság, én meg mindig inkább a hülyeségeket adom, mit ér az élet móka nélkül nem?:D
2010. jún. 21. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz vissza, hátha ebből kiderül, mit kellene ilyenkor mondanod.

Te voltál az első, aki szembejött...:O

2010. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor mond el neki, hogy az tetszik benne, hogy szeret mókázni, és te ezt nagyra értékeled, mivel te is ilyen vagy! Ennyi... 17.33 voltam
2010. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!