Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én csak komolyat tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én csak komolyat tudnék vele elképzelni, akkor tűrtōztessem magam?

Figyelt kérdés

Ha én csak hosszútávra tervezném a csávót, akkor ne csókoljam meg ha elkap a hév, mielőtt bármit is tisztáznánk?


Baráti körből ismerem, szerintem már akkor forrt a levegő, azóta facen beszélünk, flörtöl de mást nem mond.



2018. aug. 29. 13:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt a lényeg.. szülinapi játék lesz, kettesével fogunk csopirtosulni elkülönülve. Esélyes, hogy együtt lehetünk.
2018. aug. 29. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem hív randira, és te így lekapod, akkor le fog varrni téged, és nagy eséllyel ennyi lesz a dolog.

Persze, néha máshogy alakul, és úgy is kezdődhet kapcsolat, de alapvetően, ha tőlem valaki komolyat akart, akkor az elhívott hambizni, kávézni, fagyizni, etc.


Én nem tenném a helyedben, de azért tudom, hogy vannak egyéni helyzetek, pillanatok, stb. De miért te akarod lekapni őt?


Amúgy meg hívjon randira!!! Uff!

2018. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most olvastam a megjegyzésed.

Hát szerintem nem változik tőle a véleményem.

2018. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Igen, pont OLYAN pillanat lenne ez. Nem én akarom, hanem együtt akarjuk. Én nem kapom le egyedül.


#3 ?

2018. aug. 29. 14:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, azt hittem más valaki.
2018. aug. 29. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Tuti hogy ez a kérdés nem a felnőtt párkapcsolatok témába való, na de ha már itt van...


Igen, türtőztesd.


Hagyd hogy szegény "csávónak" legyen ideje magától rájönni, eldönteni hogy akar téged.

Rámászol, megleszel neki, strigula, bocsi, nem úgy gondoltam...

Várd meg míg összeszedi magát, elhív randizni, meg akar ismerni, újra látni akar.

Ha Te csak komolyat tudnál elképzelni vele, legyen tartásod és ne dobd oda magad első szóra.

Elvégre van értelmünk, nem csak ösztöneink.

-P-

2018. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Tök nyolc, hogy mit csinálsz, lekapod, vagy nem, ha ő nem akar komolyat, nem lesz komoly. Ha dugni akar, akkor meg bármit kamuzhat. Ez van.

2018. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!