Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti összejönnétek egy lánnyal ha ilyen a személyisége?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy a fiúk a visszahúzódó lányokért vannak oda, de én ennek a szöges ellentéte vagyok:


Hamar szerzek barátokat.

Sokat beszélek.

Nagyon sokszor mosolygok, és sok energiám van.

Szeretek segíteni másoknak.


Ezek a főbb tulajdonságaim. Csak, hogy ne csak a jót mondjam, a legfőbb rosszak:


Nagyon féltékeny tudok lenni.

Nem igazán vagyok megelégedve a testemmel, akkor sem, ha mások mindig mondogatják, hogy ez teljesen okés.

Néha van, hogy órákig be nem áll a szám, és csak beszélek és beszélek...

Nem vagyok naív... Hallottam, hogy ez jó és rossz tulajdonság is egyben.

Régen depressziós voltam, vagdostam magam, és most meglátszik a helye a combomon...



Az a baj magammal, hogy ha egy olyan fiút sodorna a szél hozzám, aki csendes és nyugodt fajta, akkor a kapcsolatban én lennék a... Dominánsabb(?) És ez szerintem kiábrándító:/


Írnátok véleményeket az elhangzottak alapján?


Ui: Kérlek ne írj privátot, vagy legalábbis ne olyan céllal, hogy barátnőt keress...


2018. aug. 29. 15:22
 1/8 Bétó apó ***** válasza:
25%
Nálam a féltékenységnél hasalt el az ügyed...
2018. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy azt szóvá fogja tenni valaki :D De mielőtt félreértenétek, nem a pasimra vagyok féltékeny ha van lány barátja vagy ilyesmi, hanem ha pl. Valakinek ugyanolyan ruhája van mint nekem és neki jobban áll. Bár ez se sokkal jobb xddd
2018. aug. 29. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon egyetlen pörgős nőnek se lenne barátja, férje. :D Van aki pont ezt szereti. Amúgy attól, hogy te sokat beszélsz, a másik meg nem, még nem leszel feltétlenül te a dominánsabb.
2018. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapjában véve cserfesebb lányokat szeretem, velük tök jól kijövök, könnyebben el tudom engedni magamat. Engemet a túlzott féltékenység zavarna (bár nem zárnék ki semmit), de csak azért mert ismerve magamat, mai napig sem csaltam meg egyetlen egy barátnőmet sem, míg kapcsolatban voltunk (talán azért mert ha valakit megszeretek azért tűzön vizen kitartok)

A másik a depresszió hajlamosságodtól tartanék, aki hajlamos rá, az bármilyen kisebb-nagyobb érzelmi hatástól ki tud borulni, itt inkább tehetetlenségemtől miatt lenne gond, rossz látnom egy párkapcsolatban a társamat így kiborulva magába zárkozva.

Viszont ha van benned valami plusz a fenti jó tulajdonságaid (amiket nagyra értékelek) mellett akkor talán eltörpül a fent említett két aggályom.

2018. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krúdy Gyula ***** válasza:

Szia,


"Szeretek segíteni másoknak" - nyert


Számomra az emberi értékek a legfontosabbak. Mikor még párt kerestem elsődleges szempont a kedvesség/ segítőkészség volt. Második szempont, hogy ne legyen unalmas, vagy nagyon műveletlen - legyenek közös témák.


Az, hogy ki kivel jönne össze szerintem több dologtól függ mint amit itt le tudsz írni magadról. Ami fontos még ugye, hogy egyáltalán neked milyen elvárásaid vannak a lovagod felé. Amiket írtál az szerintem egy jó start.

2018. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő ilyen, nincs/nem lenne vele semmi problémám.

Az tuti, hogy ha ismernénk egymást, duplán te lennél a domináns fél.

2018. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem az extrovertáltakat, de a dominánsokat nem.


Most ha te inkább szangvinikus vagy, akkor az jó, hiszen ők abszolút mindenkinek a barátai. Kolerikusok viszont kemények, tűzön vízen keresztülviszik az akaratukat.


Te melyik vagy?


Hegek nem érdekelnek. Én is voltam depresszív. Túl vagyok rajta. Gondolom te is... 🙂 de szerintem nem akadna fenn ezen sokáig senki sem.


Ez külsőd miatti nyifi-nyafi nem érdekel. Meghagynám neked igazándiból. Lehet kedvességből kimondanám azokat a szavakat, amire vágysz olyankor, de amúgy ez egy tényleg zavaró dolog. Mert hát én elvárnám már, hogy egy egészséges önkép és önbizalom legyen a választottamban... 🙂 mint ahogy nekem is van magamban.


Amúgy nem attól lesz domináns.valaki, hohy

2018. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

...Amúgy nem attól lesz domináns valaki, hogy sokat cseverészik. Még egy beszélgetést is az szokott irányítani, aki kérdez 🙂 és aki jól tud kérdezni... 😉


Egy kolerikus ilyenkor már 200 decibellel üvölt, hogy elmondhassa a „kihaénnem”-et 😃

2018. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!