Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lánykémt nem engedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lánykémt nem engedik, hogy barátom legyen, vagy bárhova menjek fiúkkal?

Figyelt kérdés

Jócskán elmúltam 20 éves



Igazából már 16 évesen akartam, de akkor lek.rváztak. Kb. olyan szinten vagyok tartva most is...


2018. aug. 30. 04:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jócskán elmúltál 20 = 21 éves vagy?

Az komoly.

Van olyan ország, ahol csak most lennél nagykorú. És ahogy elnézem ezt a generációt, itt is ideje lenne bevezetni.

2018. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11: nincs teljesen igazad. Ez inkább azt bizonyítja, hogy az életkor mennyire független az érettségtől, az életszakasztól.



Akárhány éves lehetsz, ha tanulsz, otthon élsz, a bevételed nagy részét a szüleid finanszírozzák, akkor a problémáid is valószínűleg tini problémák lesznek, ugyanazok, amik 16 évesen voltak. (Én tudok 25 éves nőt U.S., aki írhatta volna ezt, és ha azt írja alá a kérdező, hogy 16 éves, senki nem lepődik meg).


De ez fordítva is igaz. Volt olyan barátnőm, aki 14 éves korától koliban lakott, 18 évesen elköltözött otthonról, iskola mellett is dolgozott, évekkel voltam idősebb nála, de minden téren ő volt a felnőttebb, pedig csak 19 éves volt.

2018. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

14-17 éves korom között én is koliban laktam, de pont ezért vettek ki...


Utána meg megmondták, hogy csak úgy finanszírozzák az egyetemet, ha otthon lakom.


Én pár évet ki akartam hagyni, hogy dolgozzak, vagy egyáltalán nem megyek egyetemre...

2018. aug. 30. 10:55
 14/15 anonim ***** válasza:

Már itt is, csiiiiiinszka?


Eddig CSAK a családi kapcsolatokat szemetelted teli minden nap...

2018. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor finanszírozd magad! Senki nem tiltja, hogy dolgozz, akár suli mellett.


Vagy törődj bele... de dönts végre! Ideje lenne... 🤔

2018. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!