Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam ki mit akarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam ki mit akarok?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok amiket nagyon túlkombinálok és ez is ilyen. Most voltam kb. 1 hete gólyataborban és azóta is ezen kattogok.

Volt egy srác a gólyatáborban aki elég szimpatikus. Be is jön meg emberileg is csak úgy jófej. És elég sokat figyelgetett gólyatáborban meg jól kijöttünk, sok mindenben hasonlítunk. Facen is ő jelölt be aminek különösebben nem tulajdonítok nagy jelentőséget de azért örültem neki. Ellenben tudom hogy ez így önmagában még semmi.

De van egy srác akibe közel 2 éve bele vagyok esve. Hosszú történet,tetszettünk egymásnak de nem lett semmi. Azóta is mindennap gondolok rá, régóta nem láttam de ha találkoztunk mindig gyomorgörcsöm volt stb. Elfelejteni azóta sem sikerült pedig sok programom van, teendők tehat nem ülök egy szobában egész nap és rágódom ezen.

És most nagyon furán érzem magam. A gyakorlatban ez semmit nem változtat és fogalmam nincs hogy mit is akarok. Eddig nem akartam elfelejteni. Nyilván ez logikusabb lenne csak hát nem ilyen egyszerű.


Szóval érdekelne hogy aki volt ilyen helyzetben mit tett, tanács barmi egyéb érdekelne.


2018. aug. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 2 éve nem jutottatok egyről a kettőre, akkor miért nem lépsz tovább a másik fiúra?


Istenem...

2018. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan gyötrődöm ezen. És nem hajtok szintén szándékosan a másikra, ha lesz valami lesz ha nem, nem.
2018. aug. 30. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

De ahj..

Ha tetszik a GT-s pasi, akkor miért nem arra mész? Ennyi infóból is látszik, hogy több esélye van a kapcsolatnak, mint a másikkal.

2018. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert még érzelmileg éretlen, sült galamb szindrómában szenved, ez látszik a hozzáállásán.
2018. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!