Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg az arany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg az arany középutat?

Figyelt kérdés
Általában túlságosan intellektuális irányba viszem el a beszélgetést a lányokkal, ami ahhoz vezet, hogy szeretnek velem beszélni, de barátzónába kerülök. Megpróbáltam változtatni, akkor viszont az volt a baj, hogy túl komolytalan voltam, "nem lehetett velem komolyan beszélgetni", túlzásba vittem a piszkálódást, szexualitást stb. Szóval hogy kell a nőkkel beszélgetni, hogy ne gondolják azt, hogy túl komolytalan vagyok, és csak szexet akarok, de azt se érezzék, hogy csak barátnak vagyok jó?
2018. aug. 20. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy taktikázással nem fogod elérni, hogy olyan nő is vonzónak találjon, aki már alapból nem talál annak.
2018. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ne taktikázz, játssz nyílt lapokkal, csak így tudják, hogy mit akarsz tőlük. Akivel meg nem kölcsönös, előbb kiderül. Hány éves vagy egyébként?
2018. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg nem a szövegeddel van a baj, hanem a külsőddel.
2018. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

akkor van ez,ha sok a pávatánc,de kevés a testi eszkalálás.

tehát megfogod a kezét nézed hogyan reagál stb mész egyre beljebb a személyes terébe blabla.

ez kimarad de nyomod a vakert és nevetséges meg komolytalan leszel,mert kimarad a lényeg,a nő meg elkönyvel puhapö-csnek és mész a barátzónába.

2018. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Kedves #4-es, és mi van, ha a nő tényleg csak barátkozni akart volna, és a testi eszkalálást rossz néven veszi, például lekever egy maflást?
2018. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

szerintem azért mert beszélgetés közben megfogja a nő kezét még nem jár maflás.

hanem ha nem jön be a nőnek,akkor el fogja húzza a kezét.

ezt kellene a kérdezőnek észrevennie és abbahagynia ilyenkor a vakert és vagy módosítania a taktikát észrevéve hogy ez nem volt sikeres,vagy továbbálnia.

2018. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

látszik hogy könyvből prédikál a srác..

ki az anyád fog veled felszabadultan beszélni ha már kezét-lábát maga mellé húzva gugyorog előtted..

te csak ne nyomulj senkinek a személyes terébe..

2018. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Én nőként nem találom akkora hülyeségnek amit a 68%os írt. Persze nem a legelső találkozón az első 5 percben kell a másik személyes terét megsérteni de sokat segíthet a helyzet felmérésében illetve az érzelmek szándék kimutatásában egy egy mozdulat. Azt meg érezni kell mikor “engedélyezett” az ilyesmi.

De nagyon igazat adok azoknak akik azt írták ne taktikát. Add önmagad és figyeld a lány reakcióit.

2018. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két intellenktuális fecsej közt azért nem árt tudatni, hogy tetszik a csaj. Egy-egy kedves bók, egy kis közeledés, pár férfias gesztus (kinyitod és tartod az ajtót, stb.) sokat segít.
2018. aug. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!