Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna téged ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna téged ha a párod sokkal többet keresne?

Figyelt kérdés
Randiznál ilyen férfival/nővel? Mondjuk te átlagosan keresel (150-200 körül), míg a másik közel 1 milliót visz haza havonta. Működhet így egy kapcsolat vagy nem is érdemes belevágni?
2018. szept. 2. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő keresne ennyit , akk gyors házasság aztán válás .. élet kezdésnek nem rossz.
2018. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nőként nem zavarna hogy ennyit keres. Az hogy mivel, az már lehet hogy zavarna.
2018. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Maga az a tény nem zavarna, hogy többet keres. Inkább az a kérdés, hogy mennyire egyezik meg a felfogásunk. Én is jól keresek, de teljesen más felfogásom van, mint egy nálam jobban kereső ismerősömnek. Zavar az, hogy ő azt képzeli, hogy mivel tehetős, mindent megtehet és mindenki az ő kegyeit keresi, és mindenki megcsinálni neki mindent, mert ő tehetős. Én nem ilyen vagyok, nem ugráltatok másokat. Szóval ha nálam jobban keresne, az nem zavarna, de az már igen, ha ehhez olyan személyiség is társulna, ami az én felfogásomhoz nem illik.

És megintcsak a személyiség kérdését feszegetjük :)

2018. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Zavarna, mert nem akarom a különbözetet sehogy sem "ledolgozni".
2018. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Zavarna, vagy is nem, viszont az biztos, teljesen más körökben mozgunk. Mást jelent a szórakozás, kikapcsolódás. Mások az igények. Ez idővel a legnagyobb szerelmet is kikezdené.
2018. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
82%

Nem hiszem. Mivel az 50-50 szabályt szeretem a párkapcsolatban, ezért nem tudnánk megfelelő partnerek lenni egymásnak.

Miután kifizetnénk a közös dolgokat, nem maradna annyi pénzem, amiből magamra és a kapcsolatunkra is tudnék költeni.

Ez azért lenne így, mert nem ugyanaz a szint, amit ő megszokott és ami nekem már jó.


Aki 200-at keres, annak terveznie kell a kiadásait. Hónapokkal, sőt akár évekkel előre is. Aki 1 misit, annak is kell terveznie, de ő tud spontán is lenni.


Tehát ha ő kitalálja spontán, hogy menjünk el New Yorkba, akkor az nekem egy megerőltető kiadás lenne. Ezt át kellene gondolnom és ha épp úgy van, hogy nincs annyi megtakarításom, akkor nem tudok igent mondani, hiába szeretnék. Tehát várnia kellene, amíg ~1 év alatt félre tudok tenni annyit, hogy ezt megtegyük.

Ő ezalatt az idő alatt már 6x kiment és vissza is jött.


NEM mennék bele abba, hogy ő kifizeti. Abba se mennék bele, hogy fizetésarányosan fizetünk.

Hiába lenne ő a világ legrendesebb nője, akkor is ott lenne közöttünk ez a szakadék.

Egy pillanatra sem zavarna, hogy többet keres. Ettől nem lennék kevésbé férfi. Egyszerűen a kapcsolatban nem tudnék úgy részt venni, ahogy azt kellene.

2018. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló gondoltaim vannak, mint amiket leírtatok. Hogy még ha a világ legrendesebb embere is, és soha nem veti a szememre, hogy szinte mindent ő fizet, egy idő után akkor is kínos lenne nekem, hogy mennyit költ rám. Nem tudom hosszú távon működőképes-e így egy kapcsolat.
2018. szept. 2. 12:55
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem lenne zavaró, inkább inspiráló lenne, hogy szedjem össze magamat, ha mellette akarok maradni.
2018. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem, dehogy.

Ez csak az agybeteg, pökhendi, férfigyűlölő nőket zavarja, aki a férfiakra úgy tekint, mint valami legyőzendő akadályra.

2018. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

#9

Vagy "esetleg" még azokat a nőket is zavarhatja, akik nem akarnak olyan kapcsolatba kerülni, ahol a vagyonosabb fél megalázza, megcsalja, alacsonyabb rendűnek tartja őket, mint például egy másik kérdésnél egy férfi válaszoló által kifejtett vélemény szerint, miszerint, ha egy nő kevesebbet keres, mint a párja:

"Ebben az esetben előjogokat akarnék a kapcsolatban, pl. legyen a szexben az alárendeltem, azaz csúnya szóval "szexrabszolgám", és nekem lehessen félre kúrni, de neki nem, meg stb."

2018. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!