Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok sokkal kevesebb munkával az éves fizetésetek többszörösét keresné?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de ilyen emberrel nem jönnék össze, mert ez szerintem az Orbán Viktor :D
2017. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen zavarna. És nem azért mert számolgatnám, hogy ki mennyit keres vagy mert kevesebbnek érezném magam, hanem azért mert minden nap azt látnám és érezném, hogy mennyire kibszott szar ez a rendszer ami ebben az országban van.
2017. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nyilvan latnam az okait.
2017. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem zavar hogy én csóróbb vagyok, akkor ugyan miért zavarna? Örülök hogy nem kell eltartanom, és hogy milyen okos és ügyes.
2017. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna? Örülnék, hogy neki jobb sora van. Megkérdezném, hogy mi a titka, lehet utána csinálni.


21/L

2017. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Engem az ezzel járó bunkó viselkedés jobban zavar: "hát te már megint dolgozol??", "minek dolgozol annyit??", "inkább lazulj te is". Ezeket jön, hogy nőként tarkón csapjam.
2017. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha illegális, vagy mást megkárosít ezáltal
2017. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
na azt a csajt megnézném :D
2017. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Tehát ő havonta keresi meg az én éves fizetésem többszörösét? Tehát ha keresek mondjuk 150 ezret, vagyis évi 1,8 milliót, ő meg havi 5-7 milliót, az zavarna, mert kevés munkával ennyit keresni becsületes módon nem tudom hogy lehet.
2017. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 0x0=0 :'D (Természetesen poén volt.)

Egyébként ez nálam attól függ, hogy mivel foglalkozna. Ami kizáró ok lenne, ha emiatt engem is hurcolászni akarna puccos helyekre, meg szórná a pénzt, rengeteget költene rám. Nem megyek olyan helyre, ahol nem tudom kifizetni a rám eső részt, tehát nyugodtan mehetne egyedül.

2017. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!