Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-23 éves nők, ti komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-23 éves nők, ti komolyan tudnátok venni egy 19 éves srácot?

Figyelt kérdés
Eddig velem egykorú lányokkal próbálkoztam, de borzasztóan komolytalanok, fogalmuk sincs, hogy mit akarnak, és ez fárasztó. Arra gondoltam, hogy persze ezentúl se zárom ki, hogy egy velem egykorúval ismerkedjek, de megpróbálkoznék picit idősebb nőkkel is, hátha ők érettebben gondolkodnak.
2018. szept. 2. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezért is vagyok bajban a pártalálással...
2018. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen.

N

2018. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne korban határozd meg a preferenciádat, hanem hozzáállásban. Ha te 19 évesen - állításod szerint - érettebb vagy a korodnál, akkor valószínűleg van veled egyidős lány ugyanilyen mentalitással. Persze kibővítheted az ismerkedési körödet pár évvel idősebbekre is, de ez önmagában nem fogja megoldani a problémádat, mert közülük is összefuthatsz éretlenekkel.
2018. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as, igazad van, ezért is írtam, hogy nem szeretném kizárni a velem egykorúakkal való ismerkedést sem, csak lehet, hogy meg kellene próbálni idősebbekkel is, mert talán nagyobb eséllyel találok köztük komoly hozzáállásút.
2018. szept. 2. 17:45
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván nem ez az általános, de amúgy ha sokkal érettebb vagy a korodnál, persze.

Amúgy én mindig az idősebb pasikat kedveltem, de pont múltkor egy koncert után beszélgettem egy 20 éves sráccal, és nagyon értelmes volt. És hihetetlenül bejött, hogy hozzám képest olyan fiatal volt. Valószínűleg korai kapuzárási pánik :'D

26/L

2018. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
26 évesként nem N-t írni, hanem L-t is a kapuzárási pánik jele. :))
2018. szept. 2. 20:33
 17/18 anonim ***** válasza:
ez csak egy rossz megszokás, 10 éves használom a GYIK-et és ez nagyon reflexből jön. Általában N-t írok ;)
2018. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
10 év? Ez már komoly függőség! :D Végül is a GyK olyan, mint a heroin, csak ez csupán az agyadat támadja, míg a hernyó a testedet is.
2018. szept. 3. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!