Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Plátói szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Plátói szerelem részéről is, de miért nem lép valamerre?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen szituációban.

Megismertem egy pasit, aki elsőre kicsit tetszett, de semmi extra. Szerintem részéről is nagyjából ez volt a helyzet. Mindig beszéltünk pár szót, ha találkoztunk a munkahelyen, de ennyi. Aztán párszor dolgoztunk együtt, elkezdtünk beszélgetni, és alaposan ledöbbentünk magunkon. Mindketten elég sajátos világlátással rendelkezünk, mások számra furcsa dolgok kötik le az érdeklődésünket, hasonlóan sajátos a zenei, irodalmi vagy filmes ízlésünk is, rengeteget és mindneről tudunk beszélgetni. Azonban sok szempontból ellentétei is vagyunk egymásnak. Kb. tökéletes páros lennénk.

Neki van barátnője, ezért én soha nem nyomultam, és meg voltam győződve róla, hogy bár nagyon kedvel, de pusztán barátként gondol rám.

Aztán szépen lassan egyre több (és egyértelműbb) jelből levettem, hogy én is eléggé megzavartam az ő áramköreit. Volt egy pillanat (nem szexre kell gondolni), amikor ez a tény őt is fejbekólintotta kicsit, mert ott lehetett érezni, hogy visszavett kicsit. Akkor úgy gondoltam, hogy nem nehezítem meg a dolgát, én is visszahúzódtam kicsit, hadd tegye rendbe a fejében ezt az egészet.

Aztán ismét az történt, hogy ő nem bírt magával, és megint elkezdett közeledni.

Az a rossz, hogy itt testiség szempontjából flörtnél komolyabb dolog nem történt, lelkileg viszont túl közel kerültünk egymáshoz, ami szerintem még rosszabb (legalábbis ha én lennék a barátnője, és tudnék erről, jobban megijesztene a dolog).

Én már jó párszor próbáltam leépíteni magamban ezt a dolgot, ilyenkor távolságtartóbb is voltam, de ő ugyanúgy próbált a közelemben maradni, bókol, ürügyet keres, hogy láthasson. Ilyenkor látszik rajta, hogy még zavarban is érzi magát, mivel próbálom nem adni alá a lovat. De basszus, nagyon szeretném! Csak nem lenne pofám belerondítani egy tartós kapcsolatba. Annál jobban tisztelem őt is, meg magamat is.

Nem sokára ott fogom hagyni azt a helyet, amikor ezt megtudta, látszott rajta, hogy kicsit kiakadt.

Nem tudom, hogy addig fog-e lépni valamit, akár közelebb, akár távolabb. De nagyon jó lenne kiugrasztani a nyulat a bokorból.



2018. szept. 2. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az 52-es körzetről is beszéltetek? oO
2018. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó kapcsolatba nem lehet belerondítani!! Ugraszd csak ki a bokorból, valld be neki az érzéseidet. Utána rajta áll, hogy mit kezd velük.

A te felelősséged is, hogy ne engedd egy langyos, rossz kapcsolatban tötyögnie.

2018. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak sima barátnője van (tehát nincs házasság VAGY gyerek, akkor ha tényleg jó pasi, szakít a barátnőjével, és megkeres. Tudja az elérhetőségeidet?

Ha igen, akkor ez így kell történjen, különben szerető vagy csiki-csuki leszel csak.

Ha van már közös ingatlanja a nővel, és úgy élettársak, gyerek is van, akkor az már sokkal bonyolultabb történet.


Szerintem egy jó fhaszi, az mindig így jár el, ha komolyan akar valakit, akkor szakít, (esetleg olyan is van mostanában már, hogy mielőtt szakít, az újjal azért ledumálja a dolgot, és úgy szakít, - én még ezt sem vetem meg - ) és utána KERES téged. Ő TÉGED. Ha tényleg fontos vagy neki.


Ha akarsz egy picit lendíteni a dolgon, akkor azért elmondhatod neki azt, (szerelmet semmiképp ne vallj neki szerintem) hogy elmész innen, és nagyon fog hiányozni neked, megszeretted, s nem csak mint ember, hanem, mint férfi is nagyon megfogott.. Ilyesféle dumát szerintem nyugodtan megereszthetsz. Még azt is, hogy nem akartál belerondítani az ő kapcsolatába, de ez van.

2018. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem lenne pofám belerondítani egy tartós kapcsolatba"

<==>

"nagyon jó lenne kiugrasztani a nyulat a bokorból"

Döntsd el, mit akarsz, és annak megfelelően cselekedj!

2018. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2 :)

Én is gondoltam már erre, amit leírtál, ez most meg is erősített. Mivel ő van kapcsolatban, szerintem is az lenne a korrekt, ha ő hozna döntést. Ha akar, megtalál utána.

2018. szept. 2. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:
*3-asnak köszi (persz emindenki másnak is, csak neki szólt a kommentem)
2018. szept. 2. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajrá kérdező, ragadd meg az alkalmat arra, hogy téged válasszon, mert utána bánni fogod! Mondd el neki őszintén az érzéseidet!
2018. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán többre tart téged, mint a mostani kapcsolatát, csak addig nem akarja elengedni, amíg nem biztos veled. Tehát a mostani barátnője most ott van neki pótléknak, lehet, hogy nem találna nálad jobbat, ha összejönnétek. Szerintem egy próbát akár megérhetne, kettőtökért, mindkettőtökért. Talán neki se jó, ha szíve szerint inkább veled lenne, csak ilyen "biztonsági játékos", tehát addig ilyen kényelmi meg biztonsági szempont, nehogy egyedül maradjon, ha mégsem jönne össze veled. Ha szereted, járjatok, éld meg.
2018. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!