Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hogy szokás megoldani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy szokás megoldani az ilyesmit viszonylag friss párkapcsolat esetén?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyunk együtt és több esküvőre is hivatalos a párom, a közeli barátai nősülnek. Engem fog plusz egy főnek vinni, ezért nyilván több ajándékot tesz a borítékba, viszont nem tudom, hogy illene-e nekem felajánlani hogy pótolok bele.

Nem tudom, releváns-e, én még egyetemista vagyok, 22L, ő màr dolgozik, 29F.

Az én fejemben az van, hogy ha ő hív meg, akkor ő rendezi az anyagi oldalát, amikor majd én hívom őt plusz egy főnek, akkor meg majd én.

Szerintetek ez így rendben van,vagy illene pótolni részemről is? Gyanítom hogy úgysem fogadná el, viszont nem is ez a lényeg.

Köszönöm a válaszaitokat :-)


2018. szept. 2. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha 29 évesen még ilyenek foglalkoztatnának akkor inkább kipróbálnám spotmotorral a 450-et Solt-Kecskemét között..
2018. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ajánld fel udvariasságból is, hogy érezze, hogy tisztában vagy vele, hogy egy esküvő komoly kiadás is és partner vagy benne.

Max megmondja, hogy köszöni nem kell. :)

Esetleg ajánld fel cserébe, hogy meghívod valahova kajálni a lovagiasságáért, minőségi kompenzáció szerintem :)


29n

2018. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán beszélhetsz vele az ilyenekről. Hogy hogyan intézzétek az anyagiakat.
2018. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a plusz fő, akkor is a fele ajándékot állnám. Te nem egy előkelő idegenek mész oda. Egyszerűbb lenne megkérdezni, ő hogy gondolta.
2018. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Én addig nem is nevezem "kapcsolatnak" a dolgot, amíg nem tudunk megbeszélni normálisan bármit. Az, hogy valakivel néha lefekszem, nem kapcsolat...

Miért nem tudod tőle megkérdezni, hogy ő hogy gondolja, szerinte hogy kellene?

2018. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!