Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem rajonganak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem rajonganak már értem a lányok?

Figyelt kérdés

Középiskolás koromban nagyon sok lánynak tetszettem, ismeretlen lányok rendszeresen leszólítottak az utcán, iskolában, tömegközlekedési eszközön, mindenhol felkapták a fejüket, ha megláttak és csillogó, vágyakozó szemmel néztek rám, közösségi oldalakon minden lány velem akart levelezni, rengetegen szerelmesek voltak belém, barátnőiket kérlelték, hogy mutassanak be nekik, aztán néhány szó után már járni akartak velem. Random lányok jöttek oda hozzám beszélgetni, végig mélyen a szemembe néztek, megérintették a vállamat, kezemet, puszikat adtak, sorra hívtak el randizni, sétálni.

Aztán a középiskolával ennek vége is lett. Nem tudom mi okozhatta ezt a törést, de mióta egyetemre kerültem, azóta észre sem vesznek az ismeretlen nők, a többi lány sem keresi kimondottan a társaságomat, mintha ellenszenvesek is lennének, inkább elkerülnek. Pár alkalommal már én próbáltam "nyomulni" rájuk, de semmi pozitív reakció.

Mi a fene történhetett?


2018. szept. 3. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Gimibe birták az ökörségeket beszélő srácot,most a komolyabbat kellene bejátszanod.
2018. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Semmi, csak véget ért a gyerekkor. A csajok is túl vannak már 1-2 ütősebb csalódáson, már nem elég, ha csak szép szemmel rájuk pislogsz, tenni is kell valamit. De az is lehet, hogy középiskolában suttyóbb közegben voltál, egyetemen meg már komolyabb emberek vannak.
2018. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám suttyó közegnek, eléggé jó hírű középiskolába jártam.
2018. szept. 3. 18:51
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Én komoly voltam gimiben és most is az vagyok.

2018. szept. 3. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nos, rájöttél arra, hogy jó külső vagy dagadt erszény nélkül nem rúgsz labdába egy nagyobb, idősebb közösségben. Egyszerűen van nálad nagyobb hal is, őt fogják ki, téged meg visszadobnak. Üdv a való világban, Neó.
2018. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinõtték a rajongást. Inkább kölcsönös érzelmeken alapuló párkapcsolatra vágynak, nem ilyen gyerekes, buta rajongásra.
2018. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"már nem elég, ha csak szép szemmel rájuk pislogsz, tenni is kell valamit"

mégis mit tehetnék?

2018. szept. 3. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Gimis lányokat füzögess mondjuk.
2018. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!