Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ideje van baratnom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ideje van baratnom, de rajonganak ertem a lányok (nem én mondom ezt) és tul sok helyrol jon a csabitas, de nem akarom megcsalni, mert nagyon imádom és szeretem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 15:11
1 2
 1/13 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
100%
Nem megcsalni.
2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük?
2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

erre a legrövidebb válaszolni: semmit

ha tényleg annyira imádod meg szereted akkor nem is kéne féljél attól, hogy elcsábulsz mert totál biztos vagy benne, hogy mellette a helyed

2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

közösségen belül elég pár kosár, és elterjed, hogy úgy sem csajozol. Egyébként pedig más esetben szépen egyesével osztogatod a kosarakat.

És egy jótanács. Nővel kettesben sose maradj pár percnél tovább. Van olyan amikor az "támad" akiről nem is gondolod, és akkor k. nehéz helyzetbe kerülsz főleg fiatal srácként fullon tesztoszteronnal. Kerüld a lehetséges "veszélyes" helyzeteket.

Ha már "rádtekeredik" semmi garancia nincsen arra, hogy tudsz nemet mondani, vagy sikerül vagy nem.

2014. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es :)

Baratnom azért kivételt képez :)

Ugy látom nagyon tapasztalt ember vagy :)

Hány éves vagy ? :D

2014. jún. 26. 15:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
36 :)
2014. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem megcsalni a barátnődet, nem figyelni másokra.
2014. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

akkor már értem miert vagy ilyen tapasztalt ! :)

Én 16 vagyok :D

2014. jún. 26. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

én kétszer majdnem ráfáztam erre :))))

És szerepet játszott mindkét esetben egy jó adag mázli, és az, hogy már jóval idősebb voltam.


16 évesen én biztosan nem tudtam volna nemet mondani (kövezzetek meg). Ha odanyúl, vagy nagyon kivillan a lényeg meg vagy lőve, erre készülj. Szóval nem megyünk sétálni kettesben parkokba, hiába hív magához valami jogosnak tűnő ürüggyel ne menj, inkább kávézóban üljetek le (egyszer egy közösségben a szervezést bonyolító csaj egy igazi "fap--na" hívott szervezési dolgokat átbeszélni. Eszembe nem jutott volna róla mit akar, a fürdőből alulöltözve (full pucéran) jött ki és egyből támadt. Úgy "úsztam meg", hogy kifejezetten utáltam őt, csak azért melóztam vele mert muszáj volt. de a "miért ne?" kérdés így is ott dobolt az agyamban) Szóval nagyon ésszel. Megelőzni tudod, ha beüt a baj, akkor könnyen van nagy b+...

2014. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Vigyazok ! :)

De baratnomnek mindent szapad ha arra kerul a sor (eleg gyakran) , és nekem is szoval ilyen teren nincsnek problémáink :)

2014. jún. 26. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!