Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze semmi se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi se?

Figyelt kérdés
Volt év elején egy 2 hónapos távkapcsolatom de az nem volt túl tartalmas. Randizgatok de semmi se jön össze. Ha neadjisten mwgtetszik valaki akkor az tuti kikosaraz, vagy 500km-re lakik. Nem vagyok álompasi de ismerőseim szerint semmi gond nincs velem ők se értik miért nem találok senkit se. Olyan mintha el lennék átkozva. a sok csalódás miatt lassan már félek ismerkedni. nem tudom mitévő legyek de olyan rossz egyedül. Valaki járt már hasonló cipőben? mit lehet ilyenkor tenni? 18f
2010. jún. 21. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
semmit. kösd fel magad
2010. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Velem is így volt. Görcsöltem rajta, aztán úgy döntöttem, letojom, nem érdekel, jól elvagyok én egyedül is.

Az elhatározásra rá kb 2 hétre találkoztam egy lánnyal, és azóta is együtt vagyunk, ennek már lassan 2 éve :D

Szóval bárhol bármikor bármi megtörténhet. Felesleges elkeseredni.

2010. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem neten kéne csajozni, hanem elmenni szórakozóhelyre, könyvtárba, a barátaid barátaival ismerkedni, és úgy kéne nézelődni a környezetedben.
2010. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Járok szórakozni. Sok barátom van. Bevásárlóközpontban dolgozom. Az első válaszolónak üzenem az sose jön be. 2. remélem nekem is hasonlóan alakul a sorsom.
2010. jún. 21. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
ajajj.. én is ugyanebben a helyzetben vagyok csak én csaj vagyok :S d:
2010. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi haver, engem szó szerint a 10. nő vett észre!

Tízedik, nem hazudok!

Azaz, 9 előtte lévő kihasznált, átvert, hazudott, ezek közül 1-el se tudtam talizni, kinevettek, megsértettek, stb.


A 10. maga volt a megváltás!

Habár csak 9 hónapig voltunk együtt, de egyszerűen fantasztikus volt!


Mielőtt megkérdezed, én szakítottam, mert nem akarta a szexet, az úgy meg már nem volt hepi :D

2010. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
küldj képet;)
2010. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elötem lévöhöz, küldj képet és megmondjuk van e baj veled :D
2010. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!