Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ő az igazi?

Figyelt kérdés
Egy személyt 1 év után sem tudok elfelejteni, és azóta sem érdekel más semmilyen szinten sem, illetve nem tudom élvezni mással a szexet sem, egyszerűen senki nem ér a nyomában semmilyen tekintetben. Naponta gondolok rá. Soha senkivel nem volt ilyen erős a kémia, mintha egy láthatatlan kötelék lenne köztünk, mintha egy másik ember sem paszolna hozzám ilyen tökéletesen, annyiras egy hullámhosszon vagyunk testileg, mintha egymásnak "programoztak" volna minket. Azt hittem, ilyen csak a filmekben létezik. Néha összefutunk, még mindig nem tudja kezelni egyikünk sem a másik jelenlétét, pedig több, mint 1 éve feküdtünk le utoljára. Létezik, hogy mégis ő az igazi, csak nem jött még el a mi időnk? Még mindig azt érzem, ha ő nem lesz az enyém, nem lehetek igazán boldog soha.
2018. aug. 28. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő az igazi, hogyhogy dugásnál több nem kerekedett ki a dologból?
2018. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy jó dugàs volt, nyugi.
2018. aug. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az igazi csak nyomot hagyott benned .Lettek érzêseid felé de majd ez elmúlik ha màst megismersz akkor màr nem fog êrdekelni.
2018. aug. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a te oldalad. Ő meg valószínűleg azért van zavarban, mert látja, hogy akarnál tőle valamit, ő meg nem. Korotok?
2018. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Sok igazi van. De ő nincs köztük. Egy igazi viszontbszeret téged.
2018. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy szexnél ez sokkal több és szövevényesebb volt mindkettőnk részéről, írhatnék róla litániákat, de nem fogok. Még ő is beszél néha rólam a közös barátoknak, pedig ő nem tudja, hogy ki mit tud rólunk, de az én fülembe visszajut. Mindegy, továbbra is próbálom elfelejteni, bár tudom, hogy nem fog menni. Ebben az elmúlt 1 évben több férfi érdeklődött irántam, mint valaha, mégsem jött össze, néha nevetséges és érthetetlen okokból kifolyólag. Volt, hogy az a srác próbálkozott be, akit előtte 1,5 évig szerettem volna, egy leheletnyit sem mozgatot meg bennem semmit sem... Nagyon ijesztő, elkeserítő a helyzet, főleg mostanában, rengeteget sírok napi szinten, nem lelem örömöm semmiben. :( Valami tanácsotok esetleg van, hogy hogyan tudnám ezt végleg lezárni? Volt kb 2 hónap, mikor egész jól voltam, elhittem, hogy tudok még mást szeretni, de nem... Bármilyen tanácsot örömmel fogadok.
2018. aug. 29. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, még azt is akartam írni, hogy ebben az elmúlt 1 évben rengetegszer bemagyaráztam magamnak, hogy engem érdekel más férfi, aztán ő mindig pont ilyenkor felbukkant valamilyen formában az életemben, és jött a borzasztó felismerés, hogy nem, rohadtul nem... Mintha az élet sem akarná, hogy túllegyek ezen az egészen.
2018. aug. 29. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Na vegul tul lettel rajta?
2018. okt. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dehogy...
2018. okt. 15. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!