Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a között, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a között, hogy "szép" vagy "vonzó"?

Figyelt kérdés

A két szó kissé mintha egymás szinonímiái lennének, mindkettőre azt használják, hogy "tetszik".


Igazából mi is a különbség a kettő között?



2018. szept. 4. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Szép számomra hidegebb kifejezés mint a vonzó.

Attól még hogy szépnek tartok valamit még lehet rideg, de amihez vonzódom az biztos hogy meleg számomra és nem közömbös.

2018. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Szép olyan ismeretlen távolság tartós kifejezés a vonzó már belépett a küszőbre .
2018. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
A szép egy általánosabb kifejezés. Ha ránézel valakire, rögtön látod, hogy nem átlagos/ csúnya, tehát szép. Viszont vonzó akkor, ha szexuális értelemben tetszik, szivesen fizikai kontaktusba kerülnél vele. Véleményem szerint.
2018. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

A szépet férfiakra nem használjuk.

Egyébként az előzővel egyetértek, látjuk, ha valaki szép, de nem biztos, hogy nekünk vonzó is.

2018. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy nekem szépnek tűnő nőhöz nem feltétlen vonzódok, a vonzalom esetén viszont a szépség mellett egyéb dolgok is tetszenek.
2018. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

A vonzalom szubjektív, a szépség lehet objektív is.

Minden kornak megvan a maga szépségideálja, de hogy kit tartasz vonzónak, az tőled függ.

2018. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Vonzó lehet olyan ember is (ld. személyiség), aki nem szép, viszont szép csak úgy lehet, ha egyben vonzó (ld. küllem) is.
2018. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

A "szép" az nagyon joker fogalom, használható tárgyakra, időjárásra, vagy mondjuk egy jó ütésre is a "bézbólban". A vonzót viszont kimondottan akkor használjuk, ha sexuálisan megfogott az adott pasas vagy nő.

Manapság érdekesmód egyre ritkábban használják, helyette a "lájkolom" műszót hallom egyre gyakrabban...

2018. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy valaki szép attól még lehet taszító. Láttam már olyan nőt aki a többség szerint nem szép szerintem viszont mégis vonzó.
2018. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

Nálam mindkettő azt jelenti, hogy nekem tetszik, szerintem a szép egy alapból szubjektív fogalom.


De én a szépet arra használom, akinek az arca szép, genetikailag szép, a vonzót meg arra, aki szexis.

2018. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!