Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan férfival, aki nyíltan vallja, hogy a nő neki csak egy eszköz?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki nagyon sikeres a nőknél.

Mondjuk megértem, mert jó megjelenésű, intelligens, alapvetően kedves, jó indulatú, de egyáltalán nem akar párkapcsolatot.

Minden új nőjének ezt meg is mondja már az első randin.


Neki a nő egy eszköz, hogy 1. kielégítse a vágyait, 2. legyen kivel társaságban megjelenni.

És ezt kb. így meg is mondja mindenkinek.


Mégis szinte az összes nő, akivel randizik, összejön vele, majd belé szeret és szakítás után meg megy a sírás...

Nem tudom, ha nekem egy nő ilyet mondana (férfi vagyok), akkor én biztos nem terveznék vele közös jövőt.

Ha jó a szex, akkor szexkapcsolat, de nem gondolnám túl a dolgot.


Ezek a nők miért csinálják ezt?

Ha tudják, hogy semmi komoly nem lesz, akkor miért várnak el többet?

Ha tudják magukról, hogy nem képesek érzelem mentesen szexelni, akkor miért mennek be egy ilyen kapcsolatba?

Azt hiszik, hogy majd miattuk megváltozik?


2018. szept. 4. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert ahogy MINDEN NŐ ők is azt hiszik hogy "Majd értem megváltozik". Pedig tudjuk hogy EGY F@$ZI SEM FOG MEGVÁLTOZNI.
2018. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem jönnék össze vele.

És igen, azt hiszik a naiv nők, hogy na majd miattuk megváltozik.Nem fog, csak ehhez fel kéne ébredni a mesék világából a nőknek.

2018. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
92%

Ahogy írtad a szokásos indokok miatt:

"Majd én megváltoztatom."

"Mellettem majd rájön, hogy kellek neki hosszú távon."

stb

2018. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Sok nővel ellentétben én nem vagyok egy önsorsrontó áldozat-típus, na meg nem hiszek a tündérmesékben vagy abban, hogy egy felnőtt embert meg tudok változtatni és majd én leszek az a nagy kivétel.. 10-15 éve még belesétáltam volna egy ilyen megalázó szituációba, de azóta lett önismeretem és önbecsülésem, így maximum megmosolyognám ezt a fickót, semmiképp nem kezdenék vele.
2018. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Úgy gondolják, majd az ilyen férfi az összes többi nőt fogja eszközként kezelni, de őőőőőt nem, mert beleszeret, és ugye a szerelem ereje mindent legyőz, a Szélor Múnban is benne van...
2018. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

B verzió, hogy "Á, én nem fogok beleszeretni, csak szex, nem akarok mást én se." Aztán kiderül, hogy de, csúnyán belezúgott.


Mindkét esetben az ok egyszerűen csak az önismeret teljes hiánya.

2018. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Minden nőnek az az álma, hogy egy ilyen fickót végül megszelidítsen. Hogy ő legyen aki kiválasztott, aki mellett mégis megmaradt.


Amúgy a nőknek édes mindegy, mit mondasz. Ha elég jól nézel ki, hátha alapon minden nő lefelszik veled, aztán amikor szembesülnek azzal, ami előre várható, nem magukat hibáztatják, hanem a férfiakat, úgy en bloc, akik mind csak dugni akarnak.

2018. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Össze nem jönnék vele, de ha nem bánná, hogy én is csak eszköznek használnám hasonló célra, egy kicsit én is elszórakoznék vele, amíg nincs valaki, akivel több is lehet.
2018. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Azert mert a nok -spoiler veszely- imadjak, ha kihasznaljak oket. Ez a faszi raadasul nyiltlapokkal jatszik. Ilyenkor jon a kovetkezo onamitas, hogy “MAJD EN MEGVALTOZTATOM! ERTEM MAJD FELHAGY A REGI ONMAGAVAL!!!!” Aztan koppannak, mert az ilyen fajta ferfinak titokzatossag kell es amitas, mert nem a nok erdeklik, hanem a vadaszat. Minel erdekesebb a jatek, annal tovabb marad. Ha erre rajonnenek, lenne, aki meg tudja fogni, csak mivel a legtobb not kicsi koruktol elkezdve az anya/feleseg funkciora nevelik, ezert fingjuk sincs, hogy hogyan maradhatna hosszu tavon “erdekes”.

Pedig nem olyan nehez dolog az: minimalis maganjellegu dologrol beszelni, tobb altalanos temarol. Nem zaklatni, nem azert remegni, hogy irjon, ha epp nincs kedve az ember lanyanak semmihez, akkor nem visszairni neki, napokig olvasatlanul hagyni az uzenetet, es Ot is csak arra hasznalni, amire neki kell a no: neha elvinni 1-1 tarsasagi esemenyre es ennyi.

Az meg, hogy erre a nok miert nem kepesek fentebb leirtam.

2018. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

1. Annyira nincs sok jó pasi, hogy bizonyos nők kihagyhassák, ha van lehetőségük együtt lenni eggyel,

2. A nőket a lelkükön keresztül annyira nem nehéz megfogni, a kérdés ennek a folytatása,

3. A nők általában nem gondolkodnak azon, hogy mi lesz a szerelem elmúltával, a pillanatnak élnek és nem annyira számítóak az érzelmekben, mint a fickók,

4. Ha a fickó eszes már az első találkozáskor leveszi, hogy van-e esélye a nőnél. Az ilyen típus általában biztosra megy.


Szerintem ez erről szól. Ha pórul jár a nő, akkor is tovább fog tudni lépni idővel. Valszeg megéri neki az áldozatot.

2018. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!