Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik házasságban élnek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságban élnek, miért hanyagolják el a külsejüket?

Figyelt kérdés

Persze ezt nem mindenkire értem. Tisztelet a kivételnek. De sok házaspárt látok, akik így vannak.

Míg udvarol a pasi, addig a csaj is bombanő, meg a pasi is isteni testalkattal rendelkezik. Miután összeházasodnak már a csaj is elhanyagolja a borotválást magán, meg a férfi is. Legtöbbjük elhízik, már nem olyan szexik... De ezt természetesnek veszik, mert a pasijuk így is szépnek látják őt. Vagy fordítva. Miért változnak meg sokan ennyire? Azért, mert házasságban élnek, még odafigyelhetnének a külsejükre, hogy a párjuk büszke lehessen rájuk



2018. szept. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Van egy olyan érzésem, hogy te leszel Shrek42 női megfelelője.


(Bocsi) 🤣✌

2018. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahogy az ember öregszik,sokkal több mindennel kell foglalkoznia,és nem élvez már olyan prioritást a külsö megjelenés. Meg mert ha az ember szingli,sokkal több énideje van,illetve jól akar kinézni,hogy párt találjon. Szerintem ezek miatt.
2018. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Amiért egymást is...
2018. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez egyáltalán nem igaz mindenkire. Egyesekre igen.
2018. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

csökken a libidó.

Onnan venni észre, hogy valaki igencsak aktív korban van, hogy a külsejéért megtesz mindent. Igaz ez férfira, nőre.

Aki topis cuccban akar társat keresni, ott valami gixer van....

2018. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk házasok, közben a férjem szakállas lett, de nekem mindig is a szőrös pasik tetszettek, valahol az én kérésem miatt is van ez. Én hajszínt váltottam és most épp terhes vagyok, így szép nagy a hasam, de ha úgy megy, mint az első után, akkor hamar lenegy majd. Amúgy ugyanúgy igényesek vagyunk, én sminkelek, hajat mosok, szőrtelenítek, ő sem eresztett pocakot.
2018. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másra koncetrálnak, ház újítgatás, gyereknevelés, belustulnak, mennek a zabálások. Meg a korral csökken a hormon ami fiatalon tart.Nem a külső lesz a legfontosabb.
2018. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!