Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő megérzi, ha egy férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő megérzi, ha egy férfinek tetszik, de nincs elég önbizalma a kezdeményezéshez?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Ugyanolyan emberi lények vagyunk ám, mint a férfiak, nem valamiféle természetfeletti jelenések természetfeletti érzékeléssel... :D

Sőt, a legtöbbünknek kristálygömbje sincs.

2018. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha a szobád sarkába rá gondolsz nem valószínű..
2018. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki annyira félős, önbizalomhiányos hogy sehogyse mutatja ki, akkor szerintem az esetek döntő többségében nem lehet ezt meglátni, megérezni. azt gondolhatja, hogy nem érdekli őt.

Még gondolatátvitellel egyenlőre nem tudunk kommunikálni:D

Milyen ismerős a nő? Hányszor találkoztál már vele. Pl. annyiból ezt nem lehet leszűrni ha néha látod és ránézel. Legalább beszélgettél már vele?

2018. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mai napig le vagyok döbbenve egy-két sztorin: évek múlva tudtam meg, hogy középiskolába ez volt oda értem, fősulin meg amaz.... Fingom nem volt róla. Nem érezzük meg.
2018. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Sokszor, vagyis néha beszéltem vele, odamentem hozzá, nagyon ideges voltam közben, volt, hogy picit céloztam is rá, hogy tetszik (ha elgondolkodott azon, amit mondtam), amúgy is jó nő, de hát olyankor sosem bátorított. De miért menne oda valaki egy nőhöz...
2018. febr. 14. 18:49
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem érzi meg. Felőlem legalábbis 8 idegösszeomlást kaphat, ha nem kezdeményez, akkor sem fogom észrevenni, hogy miattam vergődik.
2018. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez még, az égegyadta világon semmit nem jelent hogy odamentél hozzá. Rajtad kívül lehet még egy csomó másik férfi is odamegy hozzá és beszélget vele. Ennyiből talán leszűrheti, hogy szimpatikusnak tartod azért keresed te is a társaságát.

Ezektől az utalgatásoktól meg a falra tudok mászni. Ami neked egyértelmű neki nem biztos hogy az.

Jobban jársz ha nyíltan elmondod neki mi hogy mi a helyzet, lehet fogalma sincs róla hogy tetszik neked. Bár ha azt írod, hogy jó nő (mármint külsőre is) akkor biztosan megszokta hogy minden férfi odáig van érte. Nem biztos hogy ilyen nővel kellene neked kezdeni... debátraké a szerencse.

2018. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igazából régen nem tetszett, csak másoknak, de párszor beszéltünk, nagyon látszott rajta, hogy tetszem neki, aztán e rövid beszélgetések után egyszercsak... szerelmes lettem belé. De így azóta rendkívül ideges vagyok a közelében. Csak azóta próbáltam vele beszélni, azelőtt le se sz....am. Volt egyszer-kétszer, hogy elkísértem valahova, messzire, gondolom, ez is feltűnt neki. Fura, hogy azelőtt bátorított, pont mielőtt megtetszett (miközben van egy hosszú kapcsolata), azóta nem. Tapasztalatlan is vagyok, más nőkkel is így van, beszélgetek velük, de nem merek a tárgyra térni, és akkor nem bátorítanak, csak azelőtt nézegetnek.
2018. febr. 14. 19:38
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő megérzi. Persze nem telepatikusan abból, hogy rágondolsz.

Ha pl szemezel, közelében vagy, küldesz jeleket, akkor észre fogják venni, hogy mit szetetnél, de túlságosan félsz kezdeményezni. Bár lehet, hogy ez is a kezdeményezés fajtája.

Eddig összesen egyszer mertem odamenni egy lányhiz beszélgetni

2018. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő megérzi. Persze nem telepatikusan abból, hogy rágondolsz.

Ha pl szemezel, közelében vagy, küldesz jeleket, akkor észre fogják venni, hogy mit szetetnél, de túlságosan félsz kezdeményezni. Bár lehet, hogy ez is a kezdeményezés fajtája.

Eddig összesen egyszer mertem odamenni egy lányhoz beszélgetni, amiből aztán kapcsolat lett.

Összes többi kapcsolatomban és kalandjaimban szerencsére megérezték.

Viszont sajnos ez 30as nőkkel már nem működik.

Ők is kezdeményeznek, de erősebb a tartásuk, kiteljesedettebbek, kiforrottabbak, és sokkal rövidebb ideig és kifinomultabban próbálkoznak. Legalábbis legutóbb csak 2-3 hetet "kaptam" lépni. Nem ment, lezárta. Légy résen.

2018. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!