Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfiaknak mi fut át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiaknak mi fut át az agyán, amikor meglátnak nyalókázni egy lányt?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy én mindig tovább gondolom a dolgot és mindig arra gondolok, hogy ez a lány de jól "szaxizhat".

(Kislányoknál nyilván nem működik, de a mutatós tiniknél igen.)


23/F


2010. jún. 22. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
én kislányoknál is :(
2010. jún. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én a kislányok alatt a 14 év alatti, fejletlen korosztályt értem.
2010. jún. 22. 01:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van nálam is,olyan 13 éveseknél még elgondolkodok(de úgyse tudom megállapítani ránézésre h hányéves),alatta már nem.

18/F

2010. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer jutott eszembe, mondtam haveromnak h "bárcsak engem is igy szopna", erre megszolal hogy örülj hogy nincs ilyen mutáns farkad :D azóta inkább undorodom ha belegondolok xD 17/F
2010. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Énis, de akkor is úgy hazavinném !
2010. jún. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
alap:D milyen szép lenne a vízparton bikinis csajszi nyalogatja a nyalokáját és egy ilyenre gerjedő férfi elkezdené csattogtatni a farkát fülénél:D igen az "ilyenre" ránk gondoltam:D
2010. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én elvenném tőle és bekenném vele a .. azt nyalja
2010. jún. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Anyád is így szopott", nekem ez.
2010. jún. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Általános tapasztalat, hogy a Homo Sapiens Vulgáris maszkulin egyedeinek a valóságról a limbikus rendszerben létrejövő projekciója fallisztikus állapotuktól függ. Néhány napos koitusz megvonás után, az egyszerű orális normafunkciók látványa is erektiv hatással van. Ezen deviáns momentum gyakran okoz legyőzhetetlen késztetést,arra hogy ezt az aberrációnak megélt momentumot, a GYIK-nak nevezett tanulmánykötetben publikálják. E publikáció néhány, esetenként több, adekvát reflexiót eredményez, amelyek megerősítik a Homo Sapiens Vulgárist téveszméjének fixációját.
2010. jún. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez magyarul annyit jelent, hogy ha pár napig nem b...sztál, mindenről az jut az eszedbe. Másnak is.
2010. jún. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!