Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy ismerősömmel, erről kérdezett engem de mint nő nem nagyon tudtam erre válaszolni, illetve ugye csak női szemszögből és így ötlött fel bennem ez a kérdés.

Adott egy fiatal férfi aki elég sokat csajozik, sikeres is benne de nem úgy néz ki mint aki kapcsolatra vágyna. Így nyilán ha egy nő komolyat akarna tőle nem járna túl jól, mert a másik meg nem akar.

Szóval a kérdésem az, hogy az ilyen férfiak ha pl szerelmesek lesznek ennek ellenére akkor ez változik? Ez a kapcsolatot akarás- nem akarás? Vagy ilyenkor úgymond "tudatosan" kerüli az olyan helyzetet hogy szerelmes legyen és akkor nincs ilyen problémája?

Tudom hogy ezt a férfiak teljesen másképp fogják fel és erre ennék kíváncsi:D Remélem érteni kb. hogy mire gondolok.



2018. szept. 6. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a kérdésnek se füle se farka. Szerintem te csak képzelődsz.
2018. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor átfogalmazom. Adott egy férfi aki nem akar kapcsolatot. De ha pl adódik egy csaj aki megfogja akkor ez változik/"meggondolja magát"?

A férfiaknál ilyen létezik hogy meggondolja magát?

2018. szept. 6. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez a férfi saját döntése, hogy mikor akar egy komoly kapcsolatban megállapodni.


Olyan nem létezik, hogy egy nő kedvéért megváltozik vagy majd a nő megszelídíti. Bármennyire is sok nő is naívan azt hiszi, csak pofára esés lehet a vége mindig kivétel nélkül.


Ha megváltozik, akkor azt magáért teszi nem az EGYIK nőért a SOK közül.

2018. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Sok férfi van, aki hadilábon áll az érzelmekkel, képtelen megélni őket, kifejezésre juttatni őket, viszont szükségleteik azért vannak. Szerintem tudatosan nem lehet a szerelmet elkerülni, főleg, ha folyton csajozik az a pasi, de valószínűleg a érzelmi analfabetizmusa miatt csak eszközként használja a nőket a vágyai kielégítésére.


Amúgy köztudott, hogy a nőkben erős a kihívások iránti vágy: egy ilyen fickó a kihívások kihívása, hajrá, hölgyek :D

2018. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk a férfi nem akar tudatosan megváltozni attól ez még változhat magától? Az ilyen férfiaknál honnan lehet tudni hogy pl szerelmes? Tudom hogy ez egyénfüggő csak egy szolid, csöndes, félénkebb valakinél sokkal egyértelműbbek az erre utaló jelek.
2018. szept. 6. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 A szolíd, félénk, csöndes pasiknál a legkönnyebb meglátni a szerelmes állapotot, csak mivel félénkek, magukba fojtják, de közben meg lerí róluk :D A csajozós pasik viszont egyfelől nem mutatnak érzelmeket, pont a kanság kihangsúlyozását használják fel a csajozáshoz, másfelől meg baromi nagy színészek, sose tudhatod, hogy amit rajta látsz, az menyire van összhangban a benne lejátszódó állapottal. Mindenféle hitelességet nélkülöznek, mégis sok nő vonzódik hozzájuk. Ki érti ezt? De ezt már annyiszor kitárgyaltuk...
2018. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 még egyszer leírom:



Ez a férfi saját döntése, hogy mikor akar egy komoly kapcsolatban megállapodni.



Olyan nem létezik, hogy egy nő kedvéért megváltozik vagy majd a nő megszelídíti. Bármennyire is sok nő is naívan azt hiszi, csak pofára esés lehet a vége mindig kivétel nélkül.



Ha megváltozik, akkor azt magáért teszi nem az EGYIK nőért a SOK közül.

2018. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Anonim oldalon kar az ilyen korites. Nem akar kapcsolatot, akkor nem akar. Hiaba csinalsz barmit, veled sem akar es nem tudsz ra hatni, beled esni meg plane nem fog.
2018. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Majdnem minden nő azt hiszi hogy majd Ő miatta fog megváltozni ;)

Hát nem fog! Aki ilyen az marad is, lényegtelen hogy mondjuk lesz 1-2 hónap, vagy 1-2 év amíg tart a várázs, de aztán újra belelendül.

2018. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Attól függ hány éves a srác és hogy mennyire komoly gondolkodású. Amikor kezd idősödni az ember, úgy változik az életfelfogás is. Nyilván ha szerelmes lesz miután kiélte magát, abban az esetben megállapodik.


Talán tetszik neked és próbálkoznál nála?

2018. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!