Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttként egy 3-4 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként egy 3-4 hónapos kapcsolatban hol tartanál már? Csak én érzem kevésnek azt ahol tartunk?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, hogy pl összeköltözés mennyire merülne fel? Vagy milyen más "lépcsőfoknál" "szoktak", vagy szeretnél tartani?
2018. szept. 7. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még semennyire nem merülne fel. Esetleg az, hogy egyszer majd, de komolyan még nem gondolkoznék rajta, nem nézegetnék közös albit.


3-4 hónapos kapcsolatban hazavinném bemutatni, ez a max amit eltudok képzelni. Plusz online is kiírnám, hogy együtt vagyunk.

2018. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Életkort is írjatok, légyszíves.
2018. szept. 7. 18:54
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Na minden fenyes akkor osszekoltoznek. Lakva ismeri meg az ember a masikat
2018. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3-4 hónap az pont az eleje annak, hogy az ember elkezdi ezeket a kérdéseket önmagának feltenni. Ha előtte nem ismertétek egymást nagyon közelről, akkor ennyi idő alatt még nem lehet igazán megismerni valakit, sem összecsiszolódni. Ha felmerül már az összeköltözés, a közös jövő kérdése, az teljesen oké, de az is, ha még nem. Szerintem ez nagyon egyéni dolog, az adott kapcsolaton és a körülményeken is sok múlik. Ismerek olyan párt, akik kb. első perctől együtt éltek szinte, de olyanokat is, akik évekig nem.

3-4 hónap alatt nem kell lépcsőfokokat lépni még szerintem, csak ismerkedni, közel kerülni egymáshoz, felmérni, hogy egyáltalán hosszú távon tudtok-e együtt működni.

2018. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
3# 24f, 2 exemmel laktam eddig egyutt 2 hosszu kapcsolatban,
2018. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen bennem mostanában fogalmazódott meg, hogy szeretnék már úgy menni haza, hogy ott van, meg ugye együtt kelni. Nem csak ritkán találkozni.

Ha már megfogalmazódott, így ki is mondtam. De még jóval később lesz belőle valami, mert még a válás is tart neki.

2018. szept. 7. 19:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónap után az eljegyzésnél tartottunk :), én 23 voltam. De igazából 30 fölött több párt is ismerek, akik hasonlóan hamar (kb 1 év) összeházasodtak.
2018. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát, vele el tudnám képzelni.
2018. szept. 7. 19:09
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
31 vagyok. Azért 2-3 éve ismernem kéne valakit, mielőtt összebútorozunk. (31/F)
2018. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ó, ne viccelj már. Akkor már házasodni kéne. Vagy rég hagyni az egészet a francba.
2018. szept. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!