Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ismerkedni utcan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ismerkedni utcan, bevasarlokozpontokban, buszmegalloban, vagy barhol?

Figyelt kérdés
29 eves ferfi vagyok, nem reg koltoztem Szegedre, nem ismerek senkit es fel eve ert veget egy 6 eves kapcsolatom. Kisse begyepesedek igy egyedul, most keresek allast, eddig csak otthon uldogeltem nulla tarsasag nelkul. Szo szerint csak magam vagy, nagyon rossz igy. Arra gobdoltam, kimozdulok es megprobalok ismeretlen nokkel beszelgetni, de fogalmam sincs hogyan inditsak, nem akarok hulyet csinalni magambol. Ha pl Budapesten laknek sokkal egyszerubb lenne, mert nagyon nagy a varos es valoszinuleg soha tobbe nem latnam az illetot, ha bolondot is csinalok magambol, de Szeged azert eleg kicsi. Mit javasoltok?
2018. szept. 8. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért rögtön nőkkel akarod kezdeni az ismerkedést, miért nem haverokat gyűjtesz előbb?
2018. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeged egyetemi város, tele fiatal szingli lányokkal. Járj el sportolni, koncertre, valamilyen klubba, stb. Ezerszer jobb, mint az utcán leszólítani csajokat.
2018. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül az opciók közül leginkább a "bárhol"-t javasolnám :D
2018. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát a közterületeken való ismerkedés necces, arra készülj fel, hogy a nők nagyon elutasítóak lesznek. Nem nagyon értékelik, ha vadidegenek leszólítgatják őket, ezt leginkább zaklatásnak veszik... hacsak nem nézel ki nagyon jól. Akkor még örülnek is neki.
2018. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni, csak nem mindenhol érdemes, mert azt utcán azért alapvetően felhúznak egy falat a legtöbben. Inkább menj el valamelyik egyetem kertjébe és szólíts le ott valakit, még úgy van a legnagyobb esélyed, hogy nem küldenek el rögtön a francba, mert lehet hogy azt fogja hinni a lány, hogy 148 évfolyamtársa közül vagy valamelyik jelentéktelen, akinek az arcát sem tudta megjegyezni. 😎
2018. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utcán random nőket leszólítgatni és így "ismerkedni" eléggé pronyó dolog. Semmiképpen se javaslom ezt a módszert, inkább máshol.
2018. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire, én ismerkedtem már utcán és több előnyöm lett belőle mint károm. Ma is láttam egy nagyon szép lányt, velem szembe jött Pesten és bánom hogy nem mentem oda. Persze rossz mikor kiderül hogy van barátja, rossz mikor elutasít de ez nem feltétlenül a te hibád. Ne légy p*cs mint én és menj oda. Nekem mondjuk szorongásos bajom is van ami ilyenkor felerősödik és ha nem iszok 2 sört előtte akkor ezt megérzik a lányok. De ha iszok 2 sört akkor nagyon jó arc tudok lenni :'D
2018. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és az sokkal rosszabb érzés mikor nem mész oda és tudod hogy ez egy egyszeri alkalom volt. Sokan mondják hogy nem szabad így ismerkedni stb. Az emberek jelentős része magányos, nehezen ismerkedik és ha normális vagy és elmondod legalább a lánynak az őszintét: nem szoktál ilyet csinálni és lehet hogy hülyének fog nézni de muszáj elmondanod hogy nagyon szépnek tartod.. Ha ezt elmondod akkor nincs az a lány aki ne örülne ennek. Tehát legrosszabb esetben is feldobtad a napját :)
2018. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A több előny alatt azt értem hogy kapcsolatom még nem lett így de ez azért is van mert nem ismerkedtem így sokszor. Volt akivel aznap már csókolóztam:D Volt akivel csak kutyát sétáltattunk közösen mert neki barátja volt de aranyos volt.
2018. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És tudom hogy nagyon rossz a magány. Én voltam már 5 évig magányos. Biztosan van aki magában is elvan hosszabb távon de az nem normális. Elég sokat eljárok itthonról egyedül, hát nem programokra hanem eddzeni leginkább. Nyilván jobb mint itthon lenni egész nap. De engem is frusztrál ez az egyedüllét már. Igyekszem összeszedni a golyóimat és odamenni a lányokhoz. Szeged is elég nagy város, bátran menjél oda bárkihez. Légy őszinte és ne hivatalos, szerintem ezt értékeli legjobban minden lány.
2018. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!