Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mi a foglalkozása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a foglalkozása álmaitok férfijának?

Figyelt kérdés
Létezik a valóságban is, vagy csak a fejedben, vagy azt kívánod hogy a mérlegképes könyvelő párod ütvefúróval a kezében izzadjon, vagy fát vágjon a az erdőn kockás ingben. Esetleg élsportoló, pilóta, vagy vadakat terelő juhász. Kíváncsi vagyok hogy csak én képzelem el a páromat ilyen helyzetekben, vagy más is fantáziál ilyesmiről.
2018. szept. 8. 18:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Apuka:D
2018. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Én is fantáziálok ilyesmikről :)

Habár a volt főnökömről is aki pedig irodában ült de az az intelligencia!! Képes megdicsérni ha olyat mondtam amit nem tudott soha nem éreztette hogy alárendelt lennék igazi csapatkent tudtunk együtt dolgozni lenyűgözött hogy mindent vág egyből, stb. Ha nem ismerem meg én akkor maradok álmaimban a favágoknál :)

2018. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
proktológus
2018. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Katona :)
2018. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

pilóta

én is repülőmániákus vagyok szóval alapból meglenne a közös szenvedély

szeretek egyedül lenni tehát nem sírnék ha hosszú időre elmenne

2018. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Informatikus :) eddig minden pasim az volt, nem tudok igazán mást elképzelni.
2018. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Urulógus
2018. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Sperminátor
2018. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Olyan mérnökinformatikus, akinek nem degradál fél-egy évet otthon maradni a gyerekkel és távmunkában dolgozni, hogy én is hamar visszamehessek majd dolgozni és ne essek ki sok időre. Olyan férfit keresek, aki túl tud lépni ezeken az évszázados berögződéseken és kiveszi a részét a gyerekgondozásból és a házimunkából, de közben van egy intellektuális szakmája.
2018. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, 81%-os, az ebben az esetben nem "degradál", hanem derogál.
2018. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!