Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok és emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és emiatt vonakodok kilépni egy haldokló kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Bőven az átlagos alatt vagyok :( Arcra-testre. A barátom konkrétan tiltakozik a melltartó levétele ellen, merthogy csúnyák a melleim, holott sose szoptattam vagy bármi, de lógnak. Kb minden szintetikus anyagra allergiás vagyok, így sok pici heg is maradt a bőrömön miatta (sötétebb-világosabb foltok), lófejem van, malac orrom. Kb hányingerem van lassan saját magamtól.

Tényleg, a barátom inkább elsötétíti a szobát legalább félhomályosra és mindig rajtam marad a melltartó szexnél. Egyszer kifakadtam, de azóta kb undorral nézi őket. Én meg olyan szívesen kilépnék ebből, de soha nem találnék még egy ilyen embert, aki elnézné ezeket a személyiségem miatt. Ruhában még oké, de anélkül katasztrófa. Persze, agyonplasztikáztathatnám magam, de nincs rá felesleges több millióm és a bőrömet nem tudom lenyúzni, hogy aztán hegek nélkül visszanőjön. Mi a fenét szokott csinálni a többi nő, akik tudják, hogy túl csúnyák a párkapcsolathoz? Én próbáltam és jelenleg is folyamatban van a karrierépítés, de úgy érzem, hogy ez nem elég... A macskákat meg nem kedvelem, hogy velük öregedjek meg.


2018. szept. 8. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
ha bevállalós vagy, akkor találsz férfit másikat is.
2018. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt fogadok tele van a leírás barokkos túlzásokkal, mert 0 önbizalmad van, másrészt meg nőből vagy, tehát adott, hogy sokkal könnyebben találsz magad mellé valakit, mint gondolnád. Amúgy meg azért benne lenni egy kapcsolatban mert nincs jobb... bleh. Megalázó mindkét félnek.
2018. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén: Nem lenne jobb inkább boldogan, egyedül?
2018. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bajok vannak a fejedben...el kellene fogadnod magadat mindenképp,ha egyedül nem megy,akkor keress egy szakembert. Meg kellene értened pár dolgot: 1.a szépség relatív 2.a szépség fele annyit nem számít az életben,mint sokan gondolják 3.aki szép,annak is szopás egy csomószor az élet 4. rengeteg féle ember van a világon,te úgy vagy jó,ahogy vagy 5.egy életed van,abból kell kihozni a legjobbat. Millió remek dolog van az életben,amihez tök mindegy,hogy nézel ki 6.a párkapcsolatod egy szar,de TE BÜNTETED MAGAD vele,mert azt hiszed,neked nem jár jobb,pedig de! 7.tudsz találni olyat,akinek úgy tetszel,ahogy vagy. De addig nem,amíg saját magad megalázására használod a kapcsolatokat! 8.ha magadat nem becsülöd semmire,akkor garantált a szenvedésed. Stb,stb...
2018. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked legalább van melled, még ha lóg is. Nekem egyáltalán nincs, az arcom undorító és a testem is förtelem, pedig vékony vagyok és mozgok. Bőrproblémáim nekem is vannak.

Egyetlen előnyöm veled szemben, hogy én imádom a macskákat :D

Ha van kedved beszélgetni, írj privátot.

2018. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!