Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek ha magányosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha magányosak vagytok abból a szempontból, hogy nincs mellettetek senki?

Figyelt kérdés
Vannak barátaitok, szerető család, ilyen-olyan ismerősök, de hiányzik a szerelem, hogy valakivel megoszd magad. Hogyan lehet kezelni ezt az érzést?
2018. szept. 8. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Úgy hogy egyedül is élvezni kell az életet. Ha kapcsolatfüggő vagy az látszik majd rajtad és elijeszt mindenkit.
2018. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

"Akartam élni és akartam látni, de tudtam én úgyis, hogy fog ez még fájni."


Én pont így vagyok a szerelemmel.


Mellettem nincs senki, se barátok és se szerető család de idővel természetessé válik az üresség érzése.

2018. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Önfejlesztéssel. Nekem volt egy olyan időszakom amikor nem is fért volna bele egy párkapcsolat, egy barátnő az életemben annyira megszállott önfejlesztő lettem. Önerőből lettem a 0-ból egy senior fejlesztő, az egyetem semmit nem tett hozzá, mindent én magam tanultam amerikai oktatóanyagokból és tutorialokból. Kiolvastam kb. 50 könyvet a párkapcsolatokról, a csábításról és a tökéletes szerető témakörből, és kb. 50-60 GB fizetős oktatóanyagot is néztem. Passzív jövedelemre tettem szert. Edzettem itthon, stb stb. Már beteges szinten tökéletes akartam lenni mindenben.

Nem azt mondom, hogy neked is ezt kell csinálni, de amint láthatod lehet hasznosan tölteni a magányos éveket is bőven, csak kell egy erős célkitűző személyiség. Mint pl. Arnold Schwarzenegger

2018. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 Ezt úgy hívják, hogy perfekcionizmus. Nézz utána a témának, hogy ne hogy vissza ess ebbe az állapotba, és még időben tudj lépni, ha a kezdeti tünetek megjelennek.
2018. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keresgélek, főleg neten, eddig nem sok sikerrel.
2018. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozom,hogy hova bújjak a világ elől!
2018. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt amit az év összes napján: várom, hogy leteljen az időm és megdögöljek.
2018. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom vele egyszerűen. Helyette olyasmit csinálok, ami nékem is jó. Beülök a gép elé egy jó pohár "mántengyúval", és tolok egy kis Red Alertet, vagy Tyrian-t. Máris jobban érzem magam tőle!!!
2018. szept. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Álmodok. Hogy egymást öleljük. Ott szabadon szerethetem.

A valóságban meg dolgozom, és mihez képest, boldogan élek. Elfoglalom magam, azt a szeretetet amit nem adhatok neki pedig állatoknak, rászorultaknak adom.

2018. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!