Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy rosszul érezze magát, hogyan vágjak vissza?

Figyelt kérdés

Egy taborban dolgozom, kulfoldon. Az elejen megismerkedtem egy sraccal(35) . A kezdetekkor kereste a tarsasgomat en tarsasag hijan beszelgettem vele, nehany helyre hivott pl gyere kajalni, gyere angolt tanulni stb., annyira nem jott be de jofej volt meg minden szoval munka utan cseverésztünk. Aztan elkezde kerdezgetni hogy bejovok e neki meg hogy belészerettem-e.

Kitertem a valaszatol hiszen magam se tudom mit erzek es alig ismerjuk egymast szamomra ez a kerdes tok felesleges volt. Aztan kezdett tolem eltavoldni, mar nem keres semmilyen formatumban, nem all le velem beszelgetni, nem orül ha lat.

Szerintem rájott hogy nem fog tudni megd*gni igy mar nem vagyok érdekelt a számára.

Sajnalom hogy igy elrontotta a baratsagukat mert jo volt vele beszelgetni most meg ugy nez ram mint egy véres rongyra.


2018. szept. 8. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Ebbe most mi a megbosszulni való. Közelebbről érdekelted, távolabbról nem érdekled.

32/f

2018. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen szinten lekoptatott egyik pilanattol a masikra
2018. szept. 8. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne, ha elkezdene zaklatni? Vagy mégis mi bajod van?

Megmondtad, hogy nem érdekel. Tudomásul vette.

Ezek szerint mégis érdekelt, csak kéretted magad, és po.fára estél.

2018. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne generálj feszültséget ott, ahol nincs. Fogadd el, hogy nem tetszhetsz mindenkinek és élj boldogan.
2018. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Min csodálkozol? Férfi-női barátság nincs. Valamelyik mindig többet akar. Te pedig kitértél a válasz elől, nem voltál vele őszinte.
2018. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!