Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedéskor/vitában egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedéskor/vitában egymás fejéhez vágott dolgokat mennyire gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés
A mondás ugye úgy tartja, h 3 esetben igazán őszinte az ember: mikor mérges, mikor részeg és amikor gyerek. Nálatok ez hogy van?
2018. szept. 9. 06:20
 1/7 Bétó apó ***** válasza:
60%
Nálam úgy van, hogy én sosem veszekszem...
2018. szept. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Mi nem szoktunk veszekedni, nem szoktuk padlóra inni magunkat.

Próbálunk mindent, normál hangnemben, indulatok nélkül megbeszélni.

Mivel mindenki csinál dolgokat ami.........ezeket viszont, soha nem vágjuk a másik fejéhez. Ami megtörtént, átbeszéljük és többé nem hozzuk szóba. Szerintem, normális kapcsolatban, értelme nincs régebbi dolgokat a másikra ráolvasni.

2018. szept. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%
Én sem vagyok híve a konfrontációnak. Üljünk le, dumáljuk meg higgadtan. Ellenben kérdezzük csak meg a nőket, hogy ők miért nem tudnak hiszti nélkül megoldani problémákat.
2018. szept. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ez èletben olyan helyzetek, amikor nagy ritkan tenyleg olyat mondd az ember, amit nem gondol komolyan. Sajnos a vitakban elhangzo ketelü megjegyzeseknek a legtöbbször nèmi alapja mindig van. Inkabb vigyazni kell szerintem mit mondunk akarmilyen feszult a helyzet, mert a szó nem visszavonható. Gyerekkel kapcsolatban meg... Lattam en mar ezer csaladot ahol nagymama telbeszeli a gyereket az apuka, anyuka ellen(aki a menye, veje) vagy elvalt anyuka a gyerket a ffi új pàrja ellen. Szóval a gyerek nem feltetlen az igazat mondja, hanem azt, amivel telebeszelik.
2018. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes elgondolkodni rajta, és utána menni. Mert általában amit rejt az ember az jön felszínre egy komolyabb vita hevében.
2018. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha valaki veszekedik velem, az már önmagában is gáz, nem érdekelne, hogy mit gondol komolyan, de ne akarja elrontani a hangulatom a mérgelõdéseivel.
2018. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Idegből szólok ilyenkor, aminek van is alapja, meg már nincs is. Tehát vegyes a dolog.
2018. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!