Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyesek képesek többször is házasodni? Hát nem tanultak az előző (k) kudarcából?

Figyelt kérdés
Vannak akik kétszer, háromszor (sőt többször) is házasodnak. Vajon miért mennek ilyenbe bele, csak hogy újra végigmenjenek ugyanazon a folyamaton, és a végén megint elváljanak? Miért pazarolnak erre fölöslegesen ennyi energiát, pénzt stb?

2018. szept. 9. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Attól mert egy emberben csalódtál, az nem azt jelenti, hogy az egész emberiség veszett ügy.
2018. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Sose tanulnak a hibáikból, ahogy mondod. Vannak ilyen emberek.
2018. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyenek általában nem az eszükről híresek.
2018. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a 2. házasságom jó. Az első volt a tévedés. Abból sokat tanultam, másodszorra jól döntöttem. Azt gondolom, hogy hibázni és tanulni belőle mindig lehet. És persze sokan vannak, akik semmit sem tanulnak, és újra ismétlik a tévedéseiket. Egyéni felelősségvállalás és intelligencia kérdése.
2018. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mi a baj vele ? Mennyivel rosszabb mint itt rinyalni a gyakorin es letoltott nokre verni ?
2018. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanaz, mint amikor a megrögzött szerencsejáték-függő ezrével dobálja be a forintokat a cseresznyés tőzsdébe, hátha egyszer beadja a Mega Bonus kombót, és visszanyerheti minden veszteségét. Semmi különbség sincsen.

Úgy hívják: kapcsolatfüggőség.


Az okos a más kárán tanul. Az ostoba a saját kárán se.

2018. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez sima társfüggőség

Az ilyen emberek egyszerűen lelki betegek, a saját boldogságukat mástól teszik függővé

Ha nincs valaki aki körberajongja őket, egyszerűen nem érzik hogy ők VANNAK, kell az állandó megerősítés hogy ők mennyire fontosak valakinek

És hiába mondják itt neki ötvenen hogy tegyen le a dologról, ami nem megy, azt nem kell erőltetni, ő csak azért is belefog újra meg újra, aztán meg jön vissza ríni...

Vannak ilyen életképtelen idióták akiket ha százszor megcsapott az áram, amikor konektorba nyúltak, belenyúlnak százegyedjére is


Lehet engem is lepontozni a majomparádéknak, szeretem látni hogy igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál

2019. szept. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!