Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már az elképzelt szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Most ez így nagyon hülyén hangzik. :D Na szóval mindnekinek van ideálja, esetleg el is képzeltek egy konkrét személyt. Szóval, hogy látjátok a lelki szemeitek előtt. Volt aki tényleg találkozott később vele? Akiről azt hitte nem is létezik.


Elég meseszerűen hangzik, mert erre azért nincs sok esély, de kiváncsi vagyok volt e már ilyen, mit gondoltok róla. (Nem, nem hiszem, hogy eljön értem a tökéletes szőke herceg :D igazából egy könyvben volt ilyen, és elképzeltem, hogy milyen már, ha valakinek ez bejön. Creepy.)



2018. szept. 9. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Képzeletemben sokszor találkozom vele.
2018. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, találkoztam is vele, és több évet voltunk együtt.
2018. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. :(
2018. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sose volt egy konkrét elképzelésem, de amúgy igen, ismertem már meg valakit, aki álmaim nője lehetett volna, mert külsőleg és belsőleg is nagyon tetszett, rengeteg mindenben is hasonlítottunk. Egy ideig hittem is abban, hogy a sors őt nekem szánta, mert túl sok véletlen övezte a kapcsolatunkat, amire nem találtam magyarázatot. Egyébként sem hiszek a véletlenekben.

Aztán néhány okból kifolyólag elhidegültünk egymástól... Vagyis inkább ő tőlem. Mert az utolsó megbeszélt randit ő mondta le...

2018. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Igen,sajnos..Pont olyan akit nem tudok elérni.Persze nem is lehet.
2018. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Találkoztam. Csak a képzeletembe volt gerince. A valóságban egy gerinctelen ribizli volt.
2018. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kár, hogy nem maradt csak álom
2018. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem is akarok.
2018. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, sokan találkiznak vele, általában nem itt van a hiba. Hanem hogy kapcsolatos az illető, vagy te magad... Vagy mindkettőtök. Vagy nem jössz be neki. Nem vagy elég jó neki. Vagy most nem akar kapcsolatot, mert külfölfi ambíciói vannak, vagy mert valaki összetörte a szívét.
2018. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak utolólag, amikor egy típussal találkoztam, akkor jöttem rá, hogy nekem ez a gyengém és azóta is hasonlókat keresek, de ez már nem az a terület, amit kérdeztél, hanem a fordítottja.
2018. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!