Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok késve?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Májusban szétmentünk a vőlegényemmel 5 év után. Ez volt az első kapcsolatom, és meg voltam győződve róla, hogy ő lesz az igazi és vele lesz családom, de kiderült, tévedtem. Most itt vagyok megint egyedül, körülöttem szinte minden hasonló korú nőnek van már férje, gyereke, nekem meg még párkapcsolatom sincs. Nagyon szeretnék saját családot és több gyereket is. Ráadásul a szüleim már nem fiatalok, és apukám beteg is, és szeretném, ha lehetnének unokáik. Nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés, 23 évesen lett először párkapcsolatom, de évekkel előtte ismertük már egymást, csak nekem rengeteg idő kellett, mire a bizalmamba fogadtam annyira, hogy elkezdjek járni vele. Mivel egészségügyi problémáim is vannak (légyszi, ne kérdezgessétek, nem fogom részletezni, hogy mi), nem is kellek csak úgy akárkinek. Félek, hogy mire megint találok valakit, akivel el tudnám képzelni a jövőmet, és el is jutunk oda, hogy családot tervezgessünk, addigra már túl öreg leszek a gyerekvállaláshoz.
2018. szept. 9. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Hamarabb meg kell nyílni, az ismerkedés arra való, hogy megismerjétek egymást annyira, hogy lássátok azt is, hogy él tudjátok-e képzelni egymással. Lehet húzni az időt, meg megvárni, hogy érzelmileg érintett legyen a másik, de ez csak elodázza a konfliktust és annak megoldását (ha van rá hajlandóság). Nem érdemes sumákolni, így is úgy is lelép, akinek nem kellesz, ahogyan te is lelépnél.

32/f

2018. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félreérted. Nem sumákolok. Egyszerűen csak hónapokra, évekre van szükségem, hogy megismerjem és megszokjam a másik embert és képes legyek hosszabb távra gondolkodni vele. Egyébként meg lehet valaki akármilyen nyílt, kb. 7-8 év ismertség és ebből 5 év együtt járás után se néztem volna ki az exemből azt, ami miatt szétmentünk.
2018. szept. 9. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd.Nem érsz rá 7-8 évig 8smerkedni, és nem is fog senki 7-8 évig ismerkedni.

1esnek igaza van abban, hogy nyitottnak kell lenni.

Most már van valamennyi tapasztalatod párkapcsolat és szexualitás terén, így nem olyan mint az első előtt.

Még nem vagy elkésve, csak ne görcsölj rá és tényleg legyél nyitott.

Ha egy szimpatikus pasi randizni hív ne úgy nézz rá mint leendő gyerekeid apjára, hanem gondold azt, végre lesz egy jó kis estéd aztán majd alakul.Ha nem jön be majd bejön a másik.

A társkeresést nem szabad véresen komolyan venni mert akkor hamar belebolondulsz.

2018. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En megertelek. En is nehezen bizok, de az emberek az idovel valtoznak es igy hiaba ismered az illetot evek ota, okozhat meglepetest barki.
2018. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!