Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mondjátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondjátok el a párotoknak miért akartok vele lenn? Miért es mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
Feltette a kérdést, és nem igazán tudtam megfogalmazni a választ, pedig tudom érzem hogy őt akarom. Volt pár gondolat amit sikerült megmagyarázni, de így se tudtam teljesen megfogalmazni. Ez baj? Tudnom kellene konkrét választ adni.
2018. szept. 10. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Sokan nem tudnak erre normális választ adni. Legtöbben vonzalom, szerelem miat vannak együtt. Azt mégis hogy magyarázd meg? Mert szeretlek s pont.
2018. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondtam el hogyy végiggondoltam. Mindent amiről úgy gondoltam ő különleges. Viszont olyan banális válasz is született így, hogy szeretem reggel amikor félkómába rám mosolyog.


Szerintem nagyon jó dolog ha ezeket sorba veszi az ember, mert amikor jönnek a kapcsolatot veszélyeztető helyzetek akkor sokkal tudatosabban tudsz dönteni.

Ha pl. jön egy fellángolás. Amikor nincs megfogalmazva semmi a párod mellett csak egy érzés azok sokkal könnyebben adják fel.

Mi tudjuk miért vagyunk egymás mellett, miért pótolhatatlan a másik. És feszült időkben nem árt erre gondolni, hogy ne lazuljon a kapcsolat.

2018. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem téged váratlanul ért a kérdés, és ne aggódj, nem vagy egyedül azzal, hogy nem megy könnyen ilyen gondolatok megfogalmazása. Ha sokat gondolkozol rajta, biztosan több értelmes mondat is eszedbe jut, viszont érdemes beszélgetni a pároddal arról, hogy nem csak szavak szintjén lehet kifejezni az érzelmeinket. Nehogy esetleg csalódásként élje meg, amiért nem nyomtál le neki egy romantikus hollywoodi filmbe illő monológot.
2018. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tudnod kéne pontosan megfogalmazni. De sokkal jobb, ha nem várod meg, hogy valaki ilyen kérdéseket tegyen fel neked, felteheted magadnak is. Milyen ember vagy? Mik a valódi motivációid, mi vezérel téged? Mit szeretsz magadban és min változtatnál? Miért van veled a párod, mit szerethet vajon ő benned?


Amikor ilyesmikre nem tudod a választ, akkor gyanús, hogy az adott dolgot inkább "átvetted" és nem saját magad alakítottad ki, megelégszel a külső megerősítésekkel és nem terjeszted ki rájuk a személyes felelősségedet. Gondolkodj ezeken és válaszold meg először magadnak.

2018. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább a mindennapi cselekedeteinkkel, viselkedésünkkel másikhoz való hozzáállásunkkal kell ezt kifejezni, sokszor nem is lehet szavakkal.
2018. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!