Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány pasi mit akar elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pasi mit akar elérni azzal, hogy rádudál csajokra kocsival/kamionnal?

Figyelt kérdés

Épp a buszmegállóban állok, és már a többedik ember dudál rám, előbb majdnem meg is süketültem, és kicsúszott a kezemből a telefonom, mert valami kamionos nyomatta a hajókürtjét...


Nem teljesen értem, átlagosan nézek ki, smink nuku, a hajam copfban, a ruhám egyszerű fekete póló, egyszerű farmer, tornacipő, szóval semmi kihívó.


Mi a célja ennek a dudálgatásnak? Mit várnak tőle? Hogy utána futok, leintem és beülök mellé? Vagy mit várnak tulajdonképpen?

Komolyan ennyi az ingerküszöb, hogy ha látnak egy csajt, mimdegy milyet, akkor nyomják a dudát? Hogy tudnak így a vezetésre figyelni közben (hiszen gyakran van valamilyen nőnemű emberi lény az út mellett)?

Mi a jó ebben?

Lehet valamit tenni, hogy ne csinálják?


(Nem ez a legnagyobb problémám, csak a komoly problémáimra nem várok innen választ, ezt meg hátha meg tudja magyarázni valaki..)


2018. máj. 10. 08:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Ezt én se értettem sosem. Néhány ember passzióból dudál. Nyomják a dudát ezek mindig, amikor ismerőst látnak akkor is, ha nem indul el előlük padlógázzal az ember pirosnál akkor is, ha gyalogos nénike megy a zebrán át akkor is. Ők így élik ki magukat...


Sajnos semmit nem lehet ellenük tenni, ezért nem büntethetőek.

2018. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz mintha kihajolna az ablakon és odaüvöltené, hogy: "megbäsználak", csak a kürt benyomása kevesebb erőfeszítésbe kerül.
2018. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
2. tökéletesen leírta ez a lényege nem több :)
2018. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor " összekapcsolódik" a szakma és a ki nem élt primitív szexuális ösztön. Ebből lesz egy nagy dudálás, ami valójában annyit üzen, hogy " bass...za meg, itt rohadok ebben a kamionban napok óta, aztán még egy normális puncit se láttam..."
2018. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Figyeld volt egy osztálytársnőnk és ő is mindig ezt mondta / beképzelte magának, hogy dudálgatnak neki minden méteren. Nos érdekes módon, ha vele végigmentünk a városon senki nem dudált soha senki nem nézte meg. Szegény kicsit csúnya volt és csak beképzelte magának ezeket a dolgokat.
2018. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#2

Oké, és akkor az mire lenne jó? :D

2018. máj. 10. 08:43
 7/26 A kérdező kommentje:

#5

Oké, és ez hogy válasz a kérdésre? :D

2018. máj. 10. 08:44
 8/26 anonim ***** válasza:
3%

Jajj kérdező, nem tudom mit nem értesz még mindig. Ez egy primitív férfiösztön primitív megnyilvánulása.


De ki tudja lehet pár év múlva már fájni fog amikor elmaradnak a dudálások. Utána meg még pár év és duda helyett rád húzzák a kormányt a térdedet verő csöcseidre.

2018. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
Semmire nem jó. Primitívek, ennyi az egész.
2018. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#8

Miért hiányozna nekem ez? :D

2018. máj. 10. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!