Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viszonyul ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyul ilyen sok fiatal férfi ennyire betegesen a női nemhez?

Figyelt kérdés

Főleg olyanokra gondolok, akik nem túl sikeresek a csajozás terén. Nagyon durva dolgokat olvasni itt is, Facebookon is, Youtube videók kommentszekciójában is (például szépségkirálynőválasztásos bejegyzések/videók alatt), vagy bárhol máshol a neten.

Mitől ez a sok frusztráció és gyűlölet? Hogy jutnak el eddig a férfiak?


2018. szept. 10. 22:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
78%

Sok csalódással és eredménytelenséggel, amit úgy éreznek nincs arányban az erőfeszítéseikkel.

32/f

2018. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg az irigységtől frusztráltak az ilyen emberek, ezt a tulajdonságot sosem fogom megérteni.

A magam részéről leginkább fösvény vagyok, engem elsősorban a pénz érdekel, nem pazarlom arra az időmet és energiámat, hogy a női nemet becsméreljem. Alapvetően szeretem a nőket, nincs se pozitív, se negatív véleményem a női nemről, mivel nem lehet őket egy kalap alá venni, minden nő más és más.

2018. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanezen gondolkodtam épp magamban, ahogy olvasgattam az itteni kérdéseket, válaszokat.


Olyan szintű gyűlölet, agresszió és frusztráció van sok emberben, hogy az ijesztő...fèlnèk velük összejönni!


Komolyan ijesztő.

2018. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
71%

32 f, ugye ezt te sem gondolod komolyan...erőfeszítéseikkel... az agyukat feszítenék egy kicsit meg. Az emberi agy egyrészt csodákra képes ill. azért van, h a problémákat megoldja. Problémám van a csajozással? Nézzük, miért. Aztán sorban próbáljon változtatni, fejleszteni magát. De, az h durcás kisfiúként vonyítok az égre, köpködöm a nőket, semmit nem old meg.

Na ja, csak hogy erre rájöjjön, szintén használni kellene az agyát.

2018. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert a szépségkirálynők nem csinálnak konkrétan semmit, mire fel várják el hogy mindenki hajbókoljon nekik?
2018. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
76%

#5


A szépségkirálynők nem várják el, hogy mindenki hajbókoljon nekik. Hanem egész egyszerűen mindenki hajbókol nekik, ha akarják, ha nem.

2018. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
15%

Ágnyeszka "Problémám van a csajozással? Nézzük, miért. Aztán sorban próbáljon változtatni, fejleszteni magát." nyilván azokra értem, akik ezeket megtették, erre használtam az erőfeszítés szót.

Ne kötekeggyé velem különben se :D

32/f

2018. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
71%
Te kötekszem. :) Hibás a gondolatmeneted. Ha, mindezeket megtették, akkor régen rájöttek volna, h a sikertelenségükről nem a nők tehetnek... és, ha ócsárolják őket, attól nekik nem lesz jobb, sőt, a negatív érzelem még jobban eluralkodik rajtuk, még megkeseredettebbekké (úristen mire ezt leírtam :)) lesznek.
2018. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
16%
Ágnyeszka! Nem értem, miért gondolod, hogy a férfiak sikertelenségéről minden esetben ők maguk tehetnek. Ha egy csomó nő egyszeráen nem akar kapcsolatot, akkor x férfinak nem fog jutni nő. Ennyire egyszerű. Ez a "fejleszd magad" szöveg bicskanyitogató egy nő szájából. Könnyen beszélsz, hisz te 50 évesen is könnyen találsz partnert. Nem azért, mert annyira felfejlesztetted magad, hanem azért, mert nő vagy. Egy nő lehet elhízott, tanulatlan, öreg, akkor is fog találni partnert. MÁs kérdés, hogy mire. Mert beleszeretni azért nem fog a sportos alkatú, tanult férfi. Aztán lehet siránkozni, hogy "ösztönlény".
2018. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
30%
Hogy a kérdésre válaszoljak, azért lehet ilyen sok férfi, mert sok megaláztatást szenvedtek el a nőktől. És az emberi természet olyan, hogy általánosít. Vagy egyszerűen frusztráltak, hogy nem kaphatják meg őket.
2018. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!