Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viszonyul ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyul ilyen sok fiatal férfi ennyire betegesen a női nemhez?

Figyelt kérdés

Főleg olyanokra gondolok, akik nem túl sikeresek a csajozás terén. Nagyon durva dolgokat olvasni itt is, Facebookon is, Youtube videók kommentszekciójában is (például szépségkirálynőválasztásos bejegyzések/videók alatt), vagy bárhol máshol a neten.

Mitől ez a sok frusztráció és gyűlölet? Hogy jutnak el eddig a férfiak?


2018. szept. 10. 22:27
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
39%

Nem feltétlenül gyűlölködnek a nők,de az a baj igazuk van a mai palik olyan szinten életből felmentettek,hogy siralmas.

Borzalom ami megy,én is látom férfiként,elképesztő,csodálkozom,hogy egyáltalán a farkát le tudja rázni a WC-n komolyan mondom.

Hiányoznak az alapvető férfi jegyek:

- Céltudatosság

- Önállóság

- Karriertervek

- Alkotás

- Védelmező

- Kenyér kereső

El vannak a kis semmibe,30 plusz évesen szobát bérelni ez őszintén mi?

Vagy otthon dögleni semmi programot szervezni semmi kreativitás,se egy cél.

Komolyabn ezt látom,hogy kevés férfi társamnak vannak céljai ellenben kifogás meg a rinyálás na az megy dögivel.

Nem akarok bántani senkit de ideje lenne tököt növeszteni.

Kezdésnek ezeket javaslom elolvasni:

- [link]


- [link]


- [link]


Ezeket kötelezővé tenném nagyon sürgősen.

2018. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
72%

#30 pont ez a fajta passzív-agresszív viselkedés és hárítás/vádaskodás ami nem fog előbbre vinni.


"Mellesleg úgy tudom, a nők választanak a párkapcsolatokban, ők azok, akik döntenek, nem a férfi. Így van? Bizony így. Akkor a balhét is ők viszik el, ez ilyen egyszerű."


Milyen balhét?? Nem a nők balhéznak, hanem a frusztrált kusfiúk akik alanyi jogon nőt követelnek.


A nőknek férfi kell. FÉRFI, nem hisztis fiú.


Fogadd meg #30 ajánlását.

2018. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
91%

"Ja, mellesleg Magyarországon rohamosan csökken a párkapcsolatok, házasságok száma. Szerintem ennyit arról, hogy a kopaszodó fogatlan szegény pasasnak is mindig jut nő..."


Mivel már a 90-es évek közepétől kezdve több volt a házasság nélkül, élettársi kapcsolatban együtt élő (sőt, úgy gyereket vállaló) párok száma, mint a házasoké. Úgyhogy ez a méretes csúsztatás most nagyon nem jött be. Ennyire hülyének nézel itt mindenkit?

2018. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Párra találás nemcsak a külsőtől függ, hanem jó szociális készségtől. Ne mondogassátok már h nem kell vonzalom, brr anélkül nem megy hiába beszélgetsz vele jókat.

Jó az is túlzás mikor minden négyzetmétert lecentiz egy nőn, pfff

2018. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

"#30 pont ez a fajta passzív-agresszív viselkedés és hárítás/vádaskodás ami nem fog előbbre vinni."


Én nem is keresek kapcsolatot, bő 10+ éven át szarakodtam a dologgal, és visszanézve egyáltalán nem ért annyit az egész, amennyit kínlódni kellett vele. Mióta szingli vagyok, óriási előrelépéseket értem el minden területen. Ha pedig a vádak igazak, a vádaskodásnak helye van.


"Milyen balhét?? Nem a nők balhéznak, hanem a frusztrált kusfiúk akik alanyi jogon nőt követelnek."


Azt a "balhét", hogy őket hibáztatják. Ők vannak döntési pozícióban, tehát a döntésükért őket okolni teljesen megalapozott.

Ha holnaptól a Viktátor 5000 forint különadót vet ki minden gépkocsira családon belül, te kit fogsz okolni? Az Érmelléki Kuglófembert?


"Mivel már a 90-es évek közepétől kezdve több volt a házasság nélkül, élettársi kapcsolatban együtt élő (sőt, úgy gyereket vállaló) párok száma, mint a házasoké. Úgyhogy ez a méretes csúsztatás most nagyon nem jött be."


Pajtikám, a párkapcsolatok száma MINDEN tekintetben csökken Magyarországon már jó ideje. Ideértendőek az élettársi kapcsolatok is. Ez társadalmi tény. Akkor is, ha nem bírja a gyomrod.


"Ennyire hülyének nézel itt mindenkit?"


Nem,csak téged. Joggal.


Ja, és lepontozni én is tudok, rögvest be is mutatom.

2018. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Milyen döntés van nálam? Szerinted ha egy kövér, csúnyácska lány összejönne szívesen egy Adonisszal, akkor a nő dönt? A férfinak semmi választása?
2018. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
91%
#35 tényleg reménytelenek vagytok...
2018. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%

#36, itt most az átlagot kell venni, nem a pozitív-negatív szélsőségeket.


#37, valóban, mert érved eddig 1 darab se volt. Személyes kétely és közvélekedésre hivatkozás annál több.

2018. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
A férfiak igenis választanak, akik nem tetszenek nekik, azokat a csajokat levegőnek nézik. Akik meg tetszenek nekik, azok közül a csajok eldöntik h akarják e azt a srácot vagy nem. De amielyik férfi jó képességekkel rendelkezik,a z jó dumával, felléppéssel, ígérgetéssel, azt a nőt is le tudja venni a lábáról,aki őt nem akarja;)
2018. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
35%
A férfiak választanak, persze...az a felső 10% aki megteheti, mert a nők maguk kezdeményeznek náluk. Az átlagférfi meg beéri azzal, ami van, és még örülhet, hogy ennyit is kap.
2018. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!