Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van a női szinglis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van a női szingliségnek lejárati dátuma?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 19:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2%

#10 értem, és akkor szerinted ez automatische igaz minden egyes 40 fölötti nőre. Whew!


[link]


A piros kezet vissza is kaptad helyből.

2018. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

"Ennyire tudnak válogatni a korosodó férfiak.."

Ezzel így jól ledegradálod anyádat. Mondván, az ilyen balfék pasik elsőnek bepróbálkoznak egy jónőnél, aztán marad a vénasszony anyám :D

Itt mindenki annyira bizonyítgatja hogy Tinderen juhj 2 mp alatt talál bárkit. De azért egy ilyen semleges véleményre akkor miért reagál habzó szájjal? :D

Kinek inge, magára veszi mégis...? :D

2018. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Én 26 éves vagyok, de a stílus valóban nem volt a legmegfelelőbb #2-es. Te is leszel egyszer 40+.
2018. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Annak semmi köze ehhez :D Tudom :D

És ez így van rendjén. Csak nekem fájni nem fog, mert addigra 15 éve házas leszek már, és én elfogadom hogy ez az élet rendje, hogy a női test rohamosan csúful 35 felett. :D

2018. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

"női test rohamosan csúful 35 felett. :D"

A ferfie meg szepul. Muhaha.

2018. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Pupusz ***** válasza:
11%
Nő és nő között baromi nagy lehet a különbség. Ahogy férfi és férfi között is, akárhány évesekről beszélünk. Nem csak külsőleg. Aki sokáig él egyedül, az nehezen alkalmazkodik már máshoz. Minél tovább él egyedül valaki, annál nehezebben. Aki párkapcsolatból vált másikra, rövid időn belül, annak sokkal kisebb a kontraszt. Nem minden férfinak jönnek be a 20-25 éves csajok. A korkülönbség miatt egy negyvenes férfinak egy 15-20 éves korkülönbségű kapcsolat esetén a tanító bácsi szerep jut, vagy a sugar daddy pozíció. Ezt azért nem mindenki szeretné. Az is sokat számít, hogy az embernek milyen párkapcsolatai voltak az addigi életében. Akár nő az illető, akár férfi. Ha valakinek nem volt normális, egészséges, hosszútávú kapcsolata, akkor nagyon nehéz lesz ilyet találnia, mivel azt sem tudja milyen, csak illúziói vannak róla, amelynek valószínűleg nem fog megfelelni senki. Tekintve, hogy ma egy normális, egészséges ember könnyedén eltartja magát, minimum egy alap szinten, akár nőként is, így nem életbevágó a partner, bár anélkül szinte minden nehezebb, viszont bizonyos dolgok könnyebbek. Azt nehezen adja fel egy szingli, hogy akkor és azt csinál, amit akar, azt eszik iszik, amit akar, oda megy, ahova akar, akkor bulizik, amikor akar. Mivel ez komoly érték számára, megszokott, természetes dolog, nagyon megválogatja, hogy kiért adja fel. Egy vidéki nyomornegyedben kényszerből lakó, ahol 10-en élnek egy pici, dohos lakásban, könnyeben feladja az "életszínvonalát", vagy egy kollégista 20 éves akár, mint egy mediterrán társasház középosztálybeli szingli lakója. Ő nyilván nehezebben fogadja el esténként az üvegasztalra felrakott lábú, sört kortyolgató, büfögő, fingó, pocakos, kopaszodó alakot az élete részeként. Pláne, ha egész nap otthon rohad a pasas egy ruppó nélkül. A manager, diplomata pedig vagy már családos, vagy családos és van egy fix szeretője, vagy csak 30 alatt keresgél, de semmiképpen sem a társasházi szingli 40-esre hajt. Vagy ha igen, akkor egy numera erejéig max. Azok a 40-es pasik, akik meg egész nap hajtanak, nem érnek rá csajozni, legfeljebb hétvégén a haverokkal, akkor is csak a szexre hajtanak, kapcsolatra nincs idejük, energiájuk. Ez a helyzet. Persze vannak mindig kivételek.
2018. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2018.09.15. Úgyhogy gyorsan írjatok nekem, szingli nők! F 40
2018. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 mosomasa válasza:
A női szingliség lejárati dátuma: az a nap amikor úgy dönt, hogy szingli marad.
2018. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
90%
A 40 fölötti férfiak elég "gázak". A nőknél viszont azt látom, hogy ez a korosztaly elég osszeszedett. Az, hogy ki mikor kíván párkapcsolatot simán az ő dolga.
2018. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Simike45 válasza:
100%

Nézzük a kérdést az élet másik végéről. 73 vagyok, 50 évet lehúztam egy nem könnyű férfival, szültem két gyereket, ápoltam, eltemettem, eléggé megviselt. 4 év elteltével már azt mondom, nem özvegy vagyok hanem "szingli"! Felfedeztem a függetlenség előnyeit, azt teszek, azt veszek, azt főzök, akkor kelek és fekszem, amikor akarok. Szerény jólétben élek, négy unokának és egy dédunokának keresem a kedvét, persze módjával. Lenne jelentkező, akinek persze valójában házvezetőnő kéne...azt már nem. Öreg kutya, öreg autó, öreg - de nem öreges - asszony. Mert elboldogulok a számítógéppel, okos telefonnal, digitális fényképezővel, stb. és őrzöm a maradék méltóságomat, ami megillet. Sok öröm kimaradt az életemből, de megtanultam emelt fővel lemondani és értékelni, amiben még részem lehet.

Azt mondják, minden nőnek jár néhány év nyugodt özvegység... :)

2018. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!