Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, ha irigy vagyok mindig, ha látok valakit?

Figyelt kérdés
Van egy lány (nő) akit nagyon irigylek. Egyrészt mert szép, és ezért irigylem, ez van. Irigylem az arcát, a haját, az alakját. Ezen kívül tetszik a párja. Vonzónak találom, pedig nem is az a tipikus jó pasi, és mégis. Nagyon rendes ember, és én meg mindig a rendes férfiakra buktam. Még a lánynál is sokkal rendesebb. Irigy vagyok a lányra tehát a pasija miatt is, mert nagyon örülnék egy olyan udvarlónak, mint amilyen ő. De nincs. Nem tudom ezt az egészet elengedni. Ha csak találkozok vele (a lánnyal), vagy velük (hogy a barátjával van), irigy leszek. A lány külsejére, és a barátjára. Újra meg újra megcsap az érzés, ha találkozom vele vagy velük. És nem tudok rajta túllépni, nem tudom elengedni. Szeretnék én is úgy kinézni, de sajnos nem tudok olyan szép lenni, mint ő. És szeretnék egy olyan udvarlót, mint amilyen a barátja. Aki vonzó, és rendes ember egyszerre. Az a lány meg én egymás mellett olyanok vagyunk, hogyha a Gyűrűk Urában lennénk, akkor ő egyértelműen egy tünde lenne, én meg kis túlzással valami hobbitlány.
2018. szept. 12. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok neked egy titkot:az élet mindenkinek nehéz. És a szépség nem ment meg ettöl. Te csak a felszínt látod itt,hogy mi van alatta, arról fogalmad sincs. Fogalmad nincs arról,hogy az a lány miken ment keresztül,fogalmad nincs arról sem,hogy a pasija mennyire rendes vele valójában,mert nem látsz be a zárt ajtók mögé. Hidd el nekem,minden ember egy tucatnyi csomagot cipel magával,azok is,akikröl sose gondolnád. Semmi,de semmi értelme nincs más életére irigykedni. A magadéval foglalkozz,hogy az jó legyen. Semmi akadálya nincsen,hogy találj magadnak te is egy helyes,rendes srácot,akinek te vagy a legszebb.
2018. szept. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.nek igaza van. Nem tudhatod, hogy a barátja mennyire rendes, vagy a lány mennyire rendes.

Te csak azt látod amit akarsz látni, és amit ők kifelé mutatnak.

2018. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legboldogabb házaspár, akiket ismerek, a te világodban két ork lenne. :) De 20 éve rajonganak egymásért, többet turbékolnak a boltban sorban állás közben, mint a fiatal párok.

Neked az a pasi csak azért kell, mert a másik lànyé. Ha meg tudnád szerezni, akkor úgy éreznéd, hogy végre valamiben jobb vagy nála.

Gondold végig, miben vagy TÉNYLEG jobb, és erősíts arra. Senki sem tökéletes, és mindenki jó valamiben.

Ha ennyire nem tudsz kiszakadni ebből, akkor keress fel egy szakembert.

2018. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!