Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor unja meg? Beteges extéma

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor unja meg? Beteges extéma

Figyelt kérdés

Párom volt barátnője állandóan velünk foglalkozik. Nézegeti a profilunk és kamu sztorikat talál ki róla, rólunk, hogy mindenki azt higyje nem vagyunk boldogok. Pedig már a babaprojekten vagyunk, tavaly el is lettem jegyezve, minden tökéletes a kapcsolatunkban, ő neki ez miért fáj 3 ÉV után még mindig? Azóta sincs senkije, az az élete hogy minket utáljon. Picit sajnálom is már szegényt néha, mert a saját éveit pazarolja arra feleslegesen, hogy minket szétszedjen. (Amugy kb 100%ra veszem, hogy nem akar már semmit a barátomtól, egyszerűen annyira gyűlöli, hogy csak szimplán azt akarja hogy szétmenjünk, meg persze engem is...) Hozzáteszem, ez is a saját hülyesége, ugyanis ők nem miattam mentek szét, csak ő ezt bemeséli magának...

Mikor unja meg? 26 éves, de kb 14 éves szint...

Örökre velünk lesz elfoglalva? Mire jó az neki, hogy végignézi a boldogságunkat, közben mindenkinek próbál minket rossznak beállítani?

Nyugtassatok meg, hogy nem ő az egyetlen ilyen beteg ember :D


2018. szept. 13. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem ő az egyetlen...egy a lényeg, kerüljetek minden olyan dolgot, amiből azt gondolhatja, hogy kivált bármilyen reakciót belőletek... Előbb-utóbb akkor abbahagyja.
2018. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Mit akarsz, a korelnök ebben is én vagyok, engem több mint több mint 20 éve csesztet az uram exnőcije:)


Szóval te a 3 évecskéddel még bőven az elején vagy:D

2018. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy. Ha ezzel telik az élete, hogy veletek foglalkozik akkor nem egyszerű leszoktatni róla. Én már csak tudom..

Az exem(ő a nő) 8éve velem foglalkozik. Annál érdekesebb, hogy ő dobott mert saját elmondása szerint egy mocsok vagyok és utál. Azóta nem bír mással foglalkozni csak velem. Meg nem történt dolgokat ad rólam elő közös ismerősöknek, feljelentett többször stb. Sokszor már kimagyarázni sem tudom, hogy nem történt meg ez-az merthát már mindenki "tud" róla aki ismer, emiatt azt hiszik csak van benne valami. Ellehetetlenít ahol csak tud stb. Nekem már új kapcsolatom van ő pedig nem bír egyről a kettőre jutni. Abban reménykedek hátha talál már valakit és boldog lesz akkor talán "elfelejt" engem. Már én sem reagálok a provokációira mert az éltette és szította amikor védekeztem, visszavágtam. Amióta nem törődők vele azóta valamivel jobb lett de nem "engedett el" teljesen. Már nem olyan aktívan de ha jön a lehetőség, hogy "belém rúghat" nem hagyja ki.

2018. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

"Nézegeti a profilunk"


Nagyon egyszerű, le kell tiltani. A profilt pedig idegen szemek elől a legjobban lekorlátozni. Nyilvánosan semmit nem megosztani.

Mi is így csináljuk, pedig nekünk nincs zaklatónk. Még az ismerősöknek sem toljuk 0-24-ben a szerelmes képeket. Néha 1-et megosztok (évente kétszer), és annyi. Még az is sok.

2018. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Ja, hát aki közszemlére teszi az életét...
2018. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert nyilvános az instagramfiókom?

Nem teszünk fel napi 500 szerelmes képet, szó sincs erről. Inkább művészi tájképek ahol járunk stb...

Nemgondolom, hogy egy gyökér nő miatt kéne priváttá tenni a fiókom. Meg hát nézegesse csak, ha ettől boldog😂 Bár kétlem hogy az, sőt...de ha neki ez jó. Senki se fog pisztolyt a fejéhez hogy ránk keressen és megnézzen minket.

2018. szept. 13. 17:04
 7/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg megoldaná máshogy, mivel elég sok a közös ismink, és annyira beteg szerintem szegény, hogy nem bírná ki hogy ne kérjen meg valakit hogy nézhessen, vagy csinálna kamu profilt, erre is volt már példa...
2018. szept. 13. 17:06
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
7 Te figyi kérdező, ez nem ugyan az a nőci aki nálunk van?:DD Egy az egyben leírtad őkegyelmét:)
2018. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8+ Egyébként itt ő a kérdező, az én egyedem:DD


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Meg ez is ugyan az a kérdező, csak más regről:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__95..

2018. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát kétlem, mert ő neki az én párom előtt élete se volt 😂 Szóval őt csak mi mozgatjuk...gondolom nálatok is ugyanez van...amúgy nem foglalkozunk vele egyáltalán, szóval nem reagálunk a dolgaira, párom családja is utálja...

Csak picit rémisztő néha a dolog, hiszen kitudja mire lenne képes, ha ennyi ideig nincs saját élete...

2018. szept. 13. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!